Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A bordói dog mennyire hullajtj...

ViviennDeutsch kérdése:

A bordói dog mennyire hullajtja a szőrét lakáson belül?

Figyelt kérdés
Lakásban szeretném tartani a bordói dogomat és arra lennék kiváncsi hogy mennyire látszik meg a jelenléte szőnyegen/bútorokon. Kinek milyen tapasztalata van lakásban tartott bordói dogról? hogy érzi magát?

#szőr #Bordói-dog
2013. szept. 7. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem, mint minden simaszőrű kutya, erősen hullatja a szőrét.

Saját tapasztalatom viszont nincs.

2013. szept. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
Ha megfelelően lemozgatod, nem lesz vele gond. Viszont ha nagyon kicsi a lakás, akkor nem ajánlom, nem egyszerű kerülgetni egy ekkora kutyát :D a szőre nem hullik annyira mint egy hosszúszőrűnek, viszont nehezebb kiszedni a szőnyegből. Ha naponta átkeféled a bundáját, akkor nem lesz vele sok gond
2013. szept. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
12%

nálunk kertben lakik, de az udvaron folyamatosan látni a szőrét, pedig hetente átfésülöm.

én lakásban alapból nem tartanék kutyát, szerintem minden kutyának meglátszik a szőre a bútorokon, akár rövid, akár hosszú szőrű.

2013. szept. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az enyém lakásban van. 6 hónapokban volt pár hét ami rettenetes volt... Hozzá se mertem érni, annyira hullott. Az elmúlt, azóta szinte semmi.

Egyébként szuper vele élni....csupa szív kutya:) és mmindig megcsodálják, hisz nem túl gyakori.

2013. szept. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!