Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak velük? Milyen...

Mit csináljak velük? Milyen kajákat vegyek? Hogy mutassam meg őket a cicámnak?

Figyelt kérdés

Elmentem ebédelni és az út mellett voltak.Hazahoztam őket,de nem tudom,mit csináljak velük.Ott viszont nem hagyhattam őket...

Holnap elkéne őket vinnem állatorvoshoz őket,nem?

Milyen márkájú konzerveket vegyek?

Van egy ragdoll cicám,neki hogy kéne megmutatnom őket?

Megfürdessem őket?

Nem találtam bennük bolhát,kullancsot,nem is koszosak.Nem lehetnek ott régóta,mert pénteken is arrafele voltam és akkor még nem voltak ott.



2013. szept. 8. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek lehetnek? Vidd el őket mindenképp orvoshoz, jó konzerveket nem ismerek de vehetsz nekik olcsó parizert vagy kölyökkutyáknak való tápot (Acana,Josera, Boch-ezek nem túl drágák de jók) szerintem ne fürdesd őket, ha meg még picik akkor tedd a macska mellé, bántani még úgysem tudják és ha a cicával nőnek fel akkor megszokják és nem fogják bántani majd.
2013. szept. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Állatorvos holnap,amint lehet.

Addig főzhetsz ki nekik egy kis rizst és vmi kis husit.Semmi só,semmi fűszer.Kétlem,hogy vasárnap délután találsz még nyitva olyan boltot,ahol kapsz kölyköknek való,jó kaját.

Ha esetleg mégis van ilyen nálatok,akkor 1-2 kg JÓ puppy tápot vegyél.Lehetőleg Acana,Brit vagy Brit Care-ezek nagyon jók.

2013. szept. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!