Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csehszlovák farkaskutya...

Csehszlovák farkaskutya kenneleket tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
fajtáról konkrétan tájékozódtam mindenről,megfelelő körülményeket meg tudom teremteni tehát már csak a megfelelő kennel kiválasztása maradt. leginkább olyanok válaszát várnám akiknek van ilyen farkaskutyájuk, hogy ők honnan szerezték, esetleg olyanoktól akik benne vannak ebbe. Debrecenhez közeli kennel lenne a legjobb hogy ne kelljen annyit utaztatni kölyököt de ha távolabbi az se gond, esetleg környező országokban lévő kenneleket is írhattok, szeretnék minél jobb alomból választani, viszont eddig németjuhászokkal foglalkoztam, legalább is saját célra, így főleg németjuhász kenneleket ismerek. más kutyákkal csak kiképzésben segítettem ezért kérem a segítségeteket. előre is köszönöm

2013. szept. 8. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Hát szerintem ezek hibridek messze nem olyanok mint amilyenek a német juhászok, gyakorlatilag az ellenkezői egymásnak.

Cesar-nak van egy nagyon jó része az ilyenekkel kapcsolatban, sokat lehet tanulni belőle.

Valahol itt is fent van.

Ha szereted a németjuhászt a tulajdonságaiért, akkor szerintem a ebben a fajtában csalódni fogsz.

2013. szept. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az előző hozzászóló erről beszélt.

https://www.youtube.com/watch?v=FuLTIi7CyOk

Nem értek annyira ehhez, de szerintem rég rossz ha ilyen kutyát akarsz és itt vagy kénytelen tájékozódni a kennelekről. Sokan külföldre is kimennek akár egy-egy ritka fajta kutyáért, szóval örülj neki ha az országban találsz kölyköt magadnak. Sok szerencsét !

2013. szept. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én még mindig azt mondom, h tégy le róla:


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__4787797-csehs..

2013. szept. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy küllemben hasonlít, de jellemben szöges ellentétje a németjuhásznak ez a fajta. A németjuci kismiska ehhez képest. Ezek _NAGYON_ makacs, mozgékony és önálló kutyák, mivel farkas-hibridek. Magyarországon én egyetlen kennelről tudok, a Cry Wolf kennelről, nézz szét az oldalán, beszélgess a tenyésztővel, de ne olyan kutyára számíts mint a németjuhász, mert ez a fajta még egy szakembernek is feladja a leckét.
2013. szept. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Torolf ***** válasza:

valószínűleg ezt a kérdést is Te tetted fel, de ha nem, olvasd végig...


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__4787797-csehs..


Ha átolvastad, akkor itt van még egy tenyésztő:

[link]

2013. szept. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vlószínűleg ő tette fel, hanem konkrétan ő.
2013. szept. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem nemetjuhaszhoz hasonlot akarok es leirtam h kornyezo orszagok kennelei is erdekelnek. Az ertelmes valaszokat koszonom
2013. szept. 13. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!