Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Brit Care Senior tápról mi a...

Nory0722 kérdése:

Brit Care Senior tápról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Beagle-öm most lesz 6 éves. Eddig Brit Premium Mediumot kapott, de ha eléri azt a bizonyos kort, akkor veszek neki még jobb minőségűt, amennyiben szükséges. A Premium nagyon bevált, mindhárom kutyám szép és egészséges. Viszont nem tudom, érdemes e Care-re váltani, vagy maradjak a Premiumnál? Nem találom sehol a care adagolását se, illetve azt se, mennyi hús van benn, illetve hány éves kortól lehet adni.
2013. szept. 8. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
A Brit Care jobb. Van belőle sima felnőtt kutyáknak való változat, add neki azt.
2013. szept. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 6 évesen még nemm kell senior tápot kapnia, mehet neki a sima adult. De úgy általában a Brit Care cuccok jó minőségűek.
2013. szept. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. szept. 9. 09:49
 4/8 anonim ***** válasza:
A Brit Care nagyon jó.
2013. szept. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Adagolást tudnátok esetleg írni? 19 kg a kutyám. Illetve azt, hogy hány % benne a hús. Köszönöm!
2013. szept. 9. 14:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindent megeszik a kutya, amit eléraksz? mert én az adagolást úgy oldom meg, hogy telerakom a tálját, aztán megeszi, amikor akarja. Mindig annyit eszik belőle, amennyire éhes, mert nem rajong érte annyira, mint mondjuk a főtt kajákért vagy a konzerv kutyakajáért, amiből szinte bármennyit megenne. :) Úgyhogy én nem bonyolítom túl: száraz kajája mindig van, és ha főzünk, akkor kap a maradékból, és néha kap rendes kutyakonzervet (úgy értve rendes, hogy tiszta hús, nem 4% hússal készült Chappit). Úgyhogy a száraz kaja adagolásáról nem sok elképzelésem van, és még nem tudtam neki annyi kaját adni, hogy hízzon. :)
2013. szept. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, amíg ketten voltak én is így csináltam. Reggel eléjük tettem a kaját és estére megették mindet. Mióta hárman vannak, a két fiú zabál egymás ellen, a kicsinek már habzsolás elleni tálat is kellett venni :( a szukával meg küzdök, mert nagyon nehezen eszi meg a napi adagját. Nekünk is jobban szeretik a házi kaját, de én max rizst, tésztát meg húst adok nekik, ha nem túl fűszeres (vagy inkább marad főtt hús), de inkább veszek nekik kacsa és vadvagdalékot. Konzervet nem veszek már, mert az olcsók semmire nem jók, egy drágánál meg jobbnak tartom a tiszta húst (jelen esetben vadat). Úgyhogy muszáj lenne tudni a mennyiséget. Ráadásul ebből a Premiumból 180 grammot kellene kapnie, de ugye heti 3x kapnak mást is, illetve az ivartalanítás óta a nagyobbik kan hízékonyabb, így csak 100 grammot kap és mégis kövér :/
2013. szept. 10. 11:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ivartalanított kannak próbálj meg egy light-os tápot adni :)
2014. júl. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!