Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mi a jobb megoldál...

Szerintetek mi a jobb megoldál a kutya egészségének szempontjából?

Figyelt kérdés
Van egy rövidszőrű kutyusom, udvari kutya. Mostanába éjszekáre be szokott kéredzkedni a szobánkba ami engem nem zavar, sőt, jöjjön. Viszont tegnap egy ismerősöm azt mondta nem biztos hogy jó lesz neki télen ha éjjel benn vann, reggel pedig kiviszem a hidegbe. Sajnos az nem megoldható hogy napközben a lakäsban legyen, mert anyósom nem engedi. Kinn vastagon szigetelt 3 oldalról védet kutyaháza van. Nagytestű, rövidszőrű kutya. Én örűlnék ha legalább az éjszakákat velem töltené a lakásban, télen úgyis sokkal kevesebb időt vagyok vele kinn, de ha ez nem tesz jót az egészségének akkor nem csinálom. Szerintetek is rossz ötlet?
2013. szept. 9. 06:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, szerintem nem rossz ötlet. Nekem közepestermetű de rövid, tömött szőrű kutyám van és télen mindig beengedtük éjszakára. Nagyon hálás volt érte mindig :)

Reggel mindig kiengedtük és sose viselte meg a hőmérséklet különbség, pláne hogy rögtön rohangálni kezdett mert alkalmas fát keresett a pisilésnek :D

Leélt majdnem 16 évet, és egyszer sem volt gondja a hőmérséklet különbséggel, szóval nyugodtan.

2013. szept. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi kicsit megnyugtattál:-)

Már azért is örülök mert olyan jó amikor benn alszik, és még játszunk egy kicsit. Meg amikor hallom a szuszogását éjszaka. Lehet ez is önző szempont de jó dolog amikor mellettem van:-)

2013. szept. 9. 06:59
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

kutyaházba rakjál neki szalmát ha tudsz, akkor nappal se fázik ha bebújik.

nem lesz baja ha bent alszik .

2013. szept. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van neki benn, direkt megmértük a hány fok van a kutyaházban ha benn alszik 18-20 fok van olyankor.
2013. szept. 9. 07:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet,ha a szoba nem túl meleg.
2013. szept. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretjük a túl meleget, a szobába kb 20 fok van.
2013. szept. 9. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!