Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hegyes-völgyes kirándulóhely...

Hegyes-völgyes kirándulóhely vidéken kutyával?

Figyelt kérdés

Az ősszel szeretnénk kiruccanni egy hosszú hétvégére vmi csöndes kisvárosba, faluba.

Szeretnénk a kutyával kirándulgatni vmi erdőben. Imádunk kirándulni, de most olyan hely lenne jó, ami akár erdő közepén van, nyugiban.

De szeretnénk most egy kicsit "nagylábon" lenni, és jó lenne, ha lenne étterem, csárda is a közelben.


2013. szept. 9. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Most hely kéne ahova el tudtok menni kirándulni? Merre fele laktok? Én tudok 1 szupi helyet a leírásodnak pont megfelelőt.
2013. szept. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sopron környéke elég kutyabarát terület.

Az Őrségben is lehet sokat kirándulni és sok étterem, csárda van.

A Mecsek is jó uticél lehet.

Mátraszentimrén a Kemencés csárda kutyabarát, és a környéken rengeteg túristaút van.

2013. szept. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kőszeg Keresztkúti Erdei Pihenőhely
2013. szept. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tata. Én itt lakom, imádom:) A tóparton és a belvárosban vannak szuper éttermek, csárdák. A tó végén van egy erdő, ami egészen Tatabányáig ér, van benne egy kis folyó, az Által-ér, gyönyörű a környéke. Van egy kisebb tó, körülötte egy nagy erdő, ez angol park néven fut. Ha hegyre vágytok, kb. 5-10 km-re itt van a Vértes és Gerecse midnenféle kiránduló útvonallal. Pont a hétvégén tettünk egy jó kis kirándulást:) Csak ajánlani tudom, nagyon szép és hangulatos hely.
2013. szept. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*kiránduló helyre
2013. szept. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tata tényleg nagyon jó!

És tatabányai vagyok, és imádok Tatára menni. ;)

2013. szept. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet kijönni Szentendrére is. :) Lajosforrás, Dömörkapu van a közelben, Dobógókő meg 20 km.

Nem feltétlenül csendes, de gondolom inkábba patakparton sétálnátok, ott meg nagy a kutyás élet.

2013. szept. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Dobokókő, Tata... és tudod mit? Komáromi erőd!

Imádnátok. Apám ott dolgozik biztonsági őrként, és tőle tudom, hogy kutyabarát a bagázs többsége (ott is van egy Sissy nevű nj...)

De ha hegyes-völgyes helyet akartok, akkor pedig mindenképp nézzétek meg a tatabányai Kő-hegyet, ott a Szelim barlang is, stb.

2013. szept. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!