Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerkiai staffordshire terrier...

Amerkiai staffordshire terrier kérdések?

Figyelt kérdés

-Ha lakásban van tartva, napi kb. hány óra mozgás igényel? (én2-3 órára gondoltam..)

-Mennyibe kerül havonta az etetése, ha Britel etetném?

-Melyik kennelt ajánljátok?


És erről mi a véleményetek? : mindenki azt mondja, hogy az amstaff már túl van szaporítva, stb. és ezzel tisztában vagyok. De ha valakinek ez a fajta tetszik, és ez felel meg az igényeinek, akkor miért kell leszólni?


2013. szept. 9. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
2013. szept. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

a 2-3 óra ha inkább 3 mint kettő akkor jó :D


Etetése nem olyan vészes attól függ mekkora lesz, mert elég változó, láttam nagyon szép szuka staffot aki nem volt 20kiló. Ő ugye nem eszik olyan sokat de van 1-2 35kiló körül is ...

Az etetés brittből olyan 6000-8000körülre tenném ha komolyabban akarsz sportolni akkor lehet picit több is, de akkor már úgy is hússal fogsz etetni :D


Kennelt nem tudok.


Túlszaporítva túl vannak igen.. de nem feltétlen a tenyésztől által, szép hazánkban a szapis staffok száma nőtt iszonyatt mennyiségben és undorító minőségben.. a legtöbbnek köze nincs a staffhoz csak 100méterről sötétben :D

2013. szept. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Diesel, köszönöm a használható választ...
2013. szept. 9. 14:18
 4/4 anonim ***** válasza:

A Brit 15 kg-os változata nálunk 1 hónap 1 max 2 hetet bír ki.Attól függ mennyit etetem főtt kajával.(Hús+rizs,zöldségek,gyümölcs)

A kutya 2 éves,ajándékba kaptuk.Nyilván nem törzskönyves,mert azt nem kaptunk hozzá.Viszont a fajtastandardnek megfelel,ivartalanítottuk és boldog kiegyensúlyozott tagja a családunknak.

30 kg,kan,tökéletes viselkedéssel,napi 3-4 óra intenzív mozgással.


Ha kennelt szeretnél,nekem a Robustaff és Good Heart Fighter kennel kutyái tetszenek küllemre.Maga a tenyésztő felfogása már kicsit másabb. Hörcsögfalvi még esetleg.Nézz szét több helyen.

2013. szept. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!