Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről a kennelről?

Mit gondoltok erről a kennelről?

Figyelt kérdés

[link]


Számomra elég furcsa az, hogy szinte minden évben 2-3 almot hoznak le. Szerintetek?


2013. szept. 9. 19:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem furcsa,ha több szuka van,illetve fedeztetésből is kaphat vissza.Az szimpi,hogy megszűri a gazdikat.Igazából látogatással és beszélgetéssel lehet pontosabb képet kapni vagy ha megnézed kiállításon a tenyésztőt meg a kutyáit is.
2013. szept. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem a kennelt, de ahogy nézem, sok kutyájuk van és mindig más kutyákat pároztatnak. Így nem gond, ha több almot is lehoznak. Nekem szimpatikusak. :)
2013. szept. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Persze, sok kutyából lehet sok alom, de valahogy azt se értem, hogy azt írja, hogy nincs sok kutyájuk, ahhoz képest van vagy 8. Nekem az már soknak számít...
2013. szept. 9. 19:53
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám tenyésztőjének van 12 kutyája. Ebből -1 nyugdíjas, -5 fiatal, -3 kan, úgyhogy marad 3 aktív szuka.
2013. szept. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Értem. És miért van neki 5 fiatal/növendék(?)?. Nem tudta eladni őket? Mert azért számomra az is furcsa, ha egy "tenyésztőnél" több növendék kutya is van... és mondjuk eladóak...
2013. szept. 9. 20:02
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig tenyésztőhöz képest bizony kevésnek számít az a 8.

Nekem is szimpi a kennel, bár a más típusú fajtákat kedvelem jobban.

2013. szept. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ő is valahogy kutyához kell jusson, vesz más kennelekből vagy megtart magának, felnevelni, kiállítja stb
2013. szept. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
Persze simán lehet, hogy nem tudta eladni. Manapság azért nem sok embernek van pénze minőségi kutyára, így simán nála maradhattak növendékek. Ebben semmi fura nincs szerintem. Nekem semmi ellenérzésem nincs a honlap alapján.
2013. szept. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, ez collie, de akkor is: Nyitramenti

Czifra Editnek (spitzes) kb. 50 kutyája van...

2013. szept. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Amit én hoztam példának, ott azért van 5 fiatal kutya, mert szokott megtartani saját alomból és külföldről is vesz. Viszont mindig van olyan, amelyikről menet közeben derül ki, hogy nem elég jó a tenyésztéshez. Tehát áltaában nem lesz mindegyikból tényleges tenyészkutya.
2013. szept. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!