Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kifejezetten BOLHA...

Milyen kifejezetten BOLHA ELLENi NYAKÖRV kutyáknak van? BOLHA ELLENI! A kiltix az jó?

Figyelt kérdés
És milyen erős BOLHA ELLENI fertőtlenitőszer van amivel be tudnám fújni a kutyaházát, aim kirtja azokat, de a kutyának, nem mérgező ha beszivja az illatát vagy ilyen?
2013. szept. 9. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Kiltix bolhára és kullancsra is jó. Neostomosanos oldattal befújhatod. Én több ampullát oldottam, és locsoló kannával lelocsoltam kívül-belül a házat.
2013. szept. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

és 1 ampulla elég a locsolásra?

és mennyibe kerül egy ampulla, lehet kapni sima gyógyszertárba?

2013. szept. 9. 21:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Kiltixel én teljesen elégedett vagyok a két Huskymon. Se bolha, se kullancs nincs bennük, pedig nálunk mindkettő eléggé eltud szaporodni.
2013. szept. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Akiteki ***** válasza:

Nagyon rákattantak itt mostanában a neostomosanra. Gyanítom,hogy egymástól lesik el, egyikük sem próbálta még. A neostomosannal hiába locsolgatod a bolhás kutyát, semmit nem fog használni. Jó alaposan fürdetni, de inkább áztatni kell benne és még akkor is maradhatnak peték. Másra találták ki, nem elsősorban bolhákra.

Általánosságban azt tudom javasolni, hogy azok a jó szerek, amit nem kapsz meg minden sarki boltban vagy plázában, hanem állatorvosnál veszed, esetleg vényköteles.

2013. szept. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ma 19:57

Úgy látszik, nem próbáltad még a Neostomosant. Remek szer. Amikor a macskám a rossz méretű spot miatt elbolhásította a lakást, Neostomosannal irtottam ki. Teljesen.

Kullancsszezonban nagyon sokan Neostomosannal permetezik a kutyáikat, megerősítésnek a nyakörv, vagy a spot mellett. És használ, ha hiszed, ha nem.

Az Insecticidre sincs minden ráírva, mégis sokan használják kutyára. És nem hal meg tőle a kutya.

2013. szept. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Akiteki ***** válasza:

Pont azért írom, mert próbáltam. Szokj hozzá, nem szoktam olyanról írni, amit nem próbálok. Egyszer egy alomnyi kölyköt mentettünk, erősen bolhás volt mindenki. Még a helyszínen órákig fürdettük a kicsiket, de másnap még mindig volt bennük élő bolha.

A legyek ellen viszont bevált a neostomosanos locsolgatás.

2013. szept. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!