Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen nemű...

Szerintetek milyen nemű kutyát jobb tartani a házban? (szobakutyának)

Figyelt kérdés
mert a lány ugye mikor tüzel össze vérez mindent...de a fiu kutyának is biztos vannak hátrányai..nem tudok dönteni,segitsetek
2013. szept. 10. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb megoldás ha ivertalanítod és akkor mindegy hogy milyen nemű.
2013. szept. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
5%
szerintem állatkínzás kutyát szobában tartani.
2013. szept. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én az alapján választottam, hogy melyiknek jár kisebb kockázattal az ivartalanítás és rövidebb a lábadozási szak.
2013. szept. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A szukák alig véreznek tüzeléskor. A kanok viszont jelölnek, ha mondjuk egy közeli lakásban tüzel egy szuka. Sokaktól hallom, hogy rendszeresen lepisilik a hasukat. Szerintem összességében a szukák higiénikusabb teremtések, ha ez szempont.
2013. szept. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ivartalanított szukát.
2013. szept. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Hát nem tudom nekem mikor a pincsim tüzelt akkor se jelöltek a kanok otthon..

Az utcán gyakrabban jelöltek persze meg el kezdtek kakival is jelölni.. de otthon semmi.


Igazából ebből a szempontból teljesen mindegy hogy milyen nemű.. szukából a legtöbb alig vérzik egyébként. és félévente 1hét kb nem olyan vészes az.

2013. szept. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2 szuka kutyánk van alig látni,hogy vérzenek,mert feltakarítják maguk után,1-2 hétig meg ki lehet bírni..
2013. szept. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 klopusz ***** válasza:

Első kutyám németjuhász keverék szuka volt, utána jött egy golden retriever és a lánya. Mindegyiket lakásban tartottam.

Az első kutyámat ötéves korában, az idősebb goldent háromévesen, a kisebbet kétévesen ivartalaníttattam. A tüzelésüket észre sem lehetett venni a lakásban.

2013. szept. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
anyuéknak panelban szukájuk van,és mindig mikor tüzel mindent összekoszol és borzasztóan büdös is...pelenkát kell tenni neki amit leszed..amugy közepes uszkár ....és szeritem nem állatkinzás..mert a lakásban is elég nagy a hely...sőt szereti..és naponta többször viszik sétálni meg mikor jó az idő viszik a kertbe ott nagy a hely szaladgál stb.
2013. szept. 10. 13:45
 10/11 anonim ***** válasza:
Ivartalanítva egyikkel sincs gond,meg ha a rangsor rendben van,de a szukák általában alkalmazkodóbbak,simulékonyabbak.Engem a fiúkban csak az zavar,hogy időnként mozog a kukacuk,meg váladékos.Egyébként szimpátia alapján választanám ki a kölyköt és mindenképpen ivartalanítva lenne.
2013. szept. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!