Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák szerintetek álmodnak?

A kutyák szerintetek álmodnak?

Figyelt kérdés
mert az én kutyámnál már legalább 5 ször tapasztaltam , hogy felriad az álomból fura hangot adva ki, majd nyújtózik és semmilyen nesz nincs...
2013. szept. 11. 21:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Persze!

Az enyémnek sokkal melósabb az élete álmában, mint ébren:))

Álmában mindig ugat, morog, fut, szagol:)

2013. szept. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Nem csak szerintünk álmodnak. Ez tény.
2013. szept. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Még futnak és ugatnak is álmukban, ebből biztosra veszem, hogy álmodnak. Nézd meg őt: [link]
2013. szept. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy álmodnak, a macskák is, de még a teknőseim is. :) (Még régebben az egyik teknősömnek szó szerint rémálma volt: az éjjel közepén mint az őrült elkezdett úszni, csapkodni magát az üveghez, mintha menekülne - annyira, hogy felriadtam. Ő viszont még aludt. Még akkor is aludt, mikor kivettem a vízből. Arra ébredt fel, hogy magamhoz öleltem, és a szíve majd kiugrott a helyéről. Nem tudom, mi rémisztőt tud egy teknős álmodni, de nagyon sajnáltam szegényt. Belefúrta magát a pizsamámba, és vagy 10 percig nem tudtam kiszedni, úgy kapaszkodott.
2013. szept. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Akiteki ***** válasza:
100%
Persze, hogy álmodnak. Nem szerintünk, hanem általában. Ilyenkor dolgozzák fel, ami napközben történik velük. Az a kutya álmodik, akit sok inger ér. Ha egész nap unatkozik, akkor nem álmodik.
2013. szept. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%
Tuti, hogy álmodnak, az enyém rendszeresen "fut", szóval mozgatja a lábait előre-hátra, meg vakkant :D Néha egész testében ráng a kutya, van hogy a farkát is csóválja. Ilyenkor szoktuk mondani, hogy "na, megjött a gazdi álmában" :D
2013. szept. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki élt már együtt kutyával, az TUDJA, hogy álmodnak. Mindegy, hogy mit mondanak a "brit tudósok".
2013. szept. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Náluk ugyan ûgy van REM fázis, szoktam làtni hogy gyorsan mozgatja a szempilláit álmában, utána néha még "futni" is szokott.

Tuti hogy álmodnak.

2013. szept. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Enyém is szokott, már amikor gyorsabban veszi a levegőt akkor tudom, hogy kezdődik :) Utána jön a sprint, meg vakkantgat csukot szájjal, aminek elég fura hangja van. Ebben csak az az érdekes, hogy amúgy csak egyszer-kétszer hallottam ugatni, álmában viszont nagy szája van :)
2013. szept. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nagyon aranyos lehetett a teknős!:) Elképzeltem a jelenetet..:)

minden érző lény gondolkodik és álmodik!

2013. szept. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!