Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olvastátok-e már az Év Kutyáját?

Olvastátok-e már az Év Kutyáját?

Figyelt kérdés

[link]

Olyan borzasztó, sírok rajta :( Hogy lehet ennyi szemét ember! Jól ellátnám a bajukat. Remélem 100x-osan kapják vissza az élettől.


2009. nov. 3. 20:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Olvastam és én is sírtam.
2009. nov. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
Nagyon szép. Csak mostmár k*rvára elegem van belőle, hogy akinek fajtatiszta kutyája van és esetleg kiállításra jár vele, akinek esetleg nem az ízlése egy keverék kutya kinézete az sznob!!! Le lehetne erről szokni! Mit ártott az ilyen a keverékeknek? Talán bűn ha valaki nem olyat vűlaszt mert egy fajtatiszta tetszik neki és neadjisten kiállításra jár vele. Azt hittem, hogy azok aze mebrek akik kutyákat mentek, okosabbak annál, mint hogy ezt írják...
2009. nov. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%

20:27


Látom megfogtad a lényeget:)

Most én is kiemelhettem volna, hogy a maradék, mint például nálunk a csont, miért számít bűnnek, de nem ez a lényeg. Abban a mondatban sem ez volt. Az, hogy nem szép a sznob közízlés szerint, nem jelenti azt, hogy a fajtiszta kiállításra járatók mind sznobok lennének, vagy ilyesmi. Szövegértés:/ Nem bántani akarlak, de szerintem rosszul értetted, és mivel eleged van nyilván, amit valahol meg is lehet érteni, már egyből ezt láttad.


Amúgy megható volt. Én ejtettem most egy-két könnycseppet.

2009. nov. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%
Na hát, nem merem mondani, mert akkor ezek szerinte tuti én is szemét sznob vagyok, de... Nekem sem tetszenek a keverékek. Ez van... Erről nem tehetek, és sosem ártottam nekik... És amikor minden nap ezt mondják rád, akkor már jó hogy ugrasz. Én meg pont úgy értettem, hogy csak odaírtak valami szúrós, ironikus dolgot, és mellékesnek álcázták.
2009. nov. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
És nem is ebből van elegem. No de kérem én azt hittem a kutyamentők többet értenek a kutyákhoz ennél mint hogy ilyen közhelyeket mondjanak...
2009. nov. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
65%

én végig sem bírtam olvasni a 10.nél el kezdtem sírni.

én ezt nem bírom. :( szegények.

2009. dec. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
64%

22.05 vagyok, és nem azzal van a baj h ki szereti a keveréket meg ki nem, hanem a szemét emberekről van szó akik vesznek egy kutyát vagy kapnak és rövid idő után rájönnek h nem kell... és kiteszi elhagyja elaltatja

hagyjuk

undorítóak az ilyen emberek.

2009. dec. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%

Ezek olyan kutyák,akiknek a történetetét végigkövettük egy másik fórumon,drukkoltunk nekik,együtt sírtunk a halálukon.

Nem közhelyek hangzottak el,hanem konkrét esetek leírása.

2009. dec. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%

Ez a megemlékezés minden évben van.Remélem,idén is lesz,sajnos az év során most is történt néhány olyan eset,ami ide illik.

Régebbiek:

[link]


http://www.youtube.com/watch?v=WwJXYLpWTAc


[link]

2009. dec. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%
Én ugy gondolom, hogy ez az irás általánosságban fogalmaz, nem különiti el a keverék kutyát, a fajta tisztától. Azoknak az embereknek a szégyene, akik minden lelkiismeret nélkül teszik ezt az állattal. láttam már dobermannt is 2 méteres láncon télen kikötve, és yorkit is nyuketrecben, ugyanakkor Mázli kutyát, a barátoméknál, aki egy utcasarkon lett összeszedve, azota arany élete van. nemhiszem, hogy fajtafüggő, ez emberi nemtörődömség.
2009. dec. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!