Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rághatatlan kutyaházbélés télen?

Rághatatlan kutyaházbélés télen?

Figyelt kérdés
Milyen bélést ajánlanátok, ami melegen tartja a kutyát télen és nem tudja szanaszét rágni? Mert amit lehet, mindent megold, hogy szétszedje, akkor is, ha aztán fagyoskodik.

2013. szept. 13. 03:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi ezt igy oldotuk meg:-)

A kutyaház felépítése 2 réteg deszka, léc közzé 2 cm hungarocelt tettúnk szigetelésnek(máskép ki kaparták) ami remekűl szigetel. Az ajtóra hővédő függöny került innen vettük 20mmx2 mm es, de itt lehet rendelni kész kutyaház függönyt is [link] Azonkívűl vettem 2 kisbála szalmát és ezt rakom alájuk. Nem szedik ki max ami a szőrükre ragad. Viszont ha bármi mást rakok be azt cafatokra tépik. A szalmát időnként frissitem, vagy cserélem.

2013. szept. 13. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a függöny lesz az első amit le fog tépni. Béleld ki neki jól szalmával. Abba be tud vackolni. Minimális szeméttel az is jár, de még mindig nem akkorával, mint a cafatokra tépett rongyok:)
2013. szept. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Érdekes én is attól féltem hogy letépik a függönyt, de nem nyúltak hozzá. Szerencsére:-) Már két telet csináltunk végig ugyanazzal a fügönnyel, nem bántam meg hogy kipróbáltam vajon leszedi-e.
2013. szept. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Én szalmát szoktam berakni nekik.:)

Jó meleg, nem penészedik és nem tudják szétrágni:)

2013. szept. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 zsuzsabazsa ***** válasza:

A szalmát is nézd meg honnan veszed, ne holmi tanyáról hanem állat kereskedésből vagy valami megbízható helyről.

Nehogy tele legyen kullanccsal. Az egyik menhely kapott ingyen egy nagy bála szalmát és tele volt kullanccsal, alig lehetett a kutyákból kiirtani.

2013. szept. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)
2013. szept. 14. 16:08
 7/7 anonim ***** válasza:
A hővédő függöny szuper. le sem tudják tépni!
2013. nov. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!