Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Titeket nem háborít fel az...

Titeket nem háborít fel az ilyen hirdetés?

Figyelt kérdés
[link]
2013. szept. 13. 07:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Az ilyen mindig beugratás.Vagy emelt díjas hívás van mögötte,vagy beteg kutya,vagy rejtett költség.Önmagában semmi rossz nincs az ingyen kutyában,ha szerződéssel,ivartalanítási kötelezettséggel ,megy gondosan megválogatott gazdihoz.
2013. szept. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

Ingyen adja, innentől mi kivetnivaló lehet benne? A részleteket meg meg lehet beszélni, hogy miért is van ingyen...

Ha pénzt kérne egy szaporított kutyáért, az lenne a felháborító.

2013. szept. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%

Abszolút nem! Vannak olyan gazdik, akik megváltozott helyzetük miatt nem tudnak többé kutyát fenntartani, vagy csak nem kellenek nekik az újszülött kölykök, viszont nem akarlyák se megölni, se menhelyre adni, mert nagyon sajnálnák őket, ezért inkább más magánszemélyeknek adják, akik törődnének velük! Ingyen is odaadják, csak vigye már valaki, akinél jó dolga lehet a kutyusnak!

Csak mert ingyen van, nem feltétlenül kell rosszra gondolni!

Komolyan mondom, nem értem, mi vele a problémád?!

2013. szept. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nálam a "mini" szúrt szemet.
2013. szept. 13. 08:25
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
A szomszdéunkban van egy nomál csivava 4,5 hónapos és ne ekkora az biztos, szerintem ez valami selejtes kutya és megakarnak tőle szabulni.
2013. szept. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
30%
#3-as vagyok! Az emberek se egyforma magasak vagy nehezek, kutyákból is lehetnek átlag alatti vagy feletti méretűek! Ha nagyon kicsi termetűek, akkor mégis hogy jellemezzék másként 1 szóval? Szerintem ez nem sértő!
2013. szept. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Miniknek a genetikailag sérült, túlszaporított egyedeket szokták hívni. A csivi alapból se egy nagy kutya, miért kell patkány méretűre szaporítani?
2013. szept. 13. 08:39
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
ez kevéssé háborít fel mint az h elcserélné tüzifára és hasonlók...
2013. szept. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ilyennel még nem találkoztam. o.O
2013. szept. 13. 08:43
 10/15 ödi2 ***** válasza:
82%

Engem nem...

Ha ingyen elviszik és egy szerető gazdija lesz, mégiscsak jobb, mintha az utcára dobnák és csak lenne a nagyvilágban, vagy az első autó kerekéig...

Ha költségekkel jár, mint chip,oltás, egyéb költségek, még akkor is jobb, mint az előbb leírtjaim...

Sok élethelyzet produkálhat ilyen hirdetést, nem ítélkezem ez alapján.


Amúgy én sem szeretem a túltenyésztett és már tényleg betegesen kirívó kutyákat, de ha valakinek ez tetszik, akkor másnak semmi köze hozzá...

Amíg gondos a gazdija, megad mindent amire szüksége van és a környezetére sincs káros behatással, addig felőlem egy hegyi oroszlánt is tarthat...

2013. szept. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!