Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen furminátort érdemes...

Milyen furminátort érdemes venni egy amstaffnak?

Figyelt kérdés

Van neki valami egér alakú keféje de azt majdnem feleslegesen használtam.

Viszont ebből van csomó féle fajta és árban sem ugyanaz és nem igazán tudom eldönteni hogy melyik illene egy ~28-30kg-os amstaffhoz



2013. szept. 13. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mire gondolsz, hogy van egy csomó fajta. Van első meg második generációs termékcsalád, azon belül pedig S, M és L méret.


Mi a mienknek M-t vettünk az eredetiből (a második generációs annyiban különbözik, hogy van egy gomb rajta, ami kilöki az összegyűjtött szőrt a fogak közül), de ő csak 20kg.

2013. szept. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen ilyesmire gondoltam, egy 28-30kg-osnak érdemes lehet az L-eset venni?

Elsőre azt gondoltam hogy a talán a ször hosszában különböznek de ezek szerint csak a fej nagyságában.

(De amőgy mintha olvastam volna némelyiknél hogy ez rövidszőrűnek való a másik meg hosszú szőrűnek)


Mindegy is csak már próbálkoztam pár kefével és egyik se jött be igazán és nem szeretnék megint nagy bakot lőni főleg hogy ez nem olcsó kefe...

2013. szept. 13. 13:57
 3/4 anonim ***** válasza:

A boxeremnek kb 28 kg szintén M méretű van. Az a tipus ami kilöki a szőrt. Másolatot ne vegyél, nem éri meg. Erre akkor jöttem rá amikor a másolt után megvettem az eredetit. Az eredetin az van furminátor. A többi másolaton meg kutyakefe és egyébb szövegek, viszomt nagyon hasonlítanak az eredetire. Az is igaz hogy az eredeti elég dräga.

Ez a fajta a jó [link]

Ez a másik ami jó [link]

2013. szept. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges,hogy a használatától a kutya szőre szúros,éles lett?Nemrég megsimogattam a kutyám jó erősen és szó szerint szúrt a szőr
2013. szept. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!