Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Budapesten VII. kerületben jó...

Budapesten VII. kerületben jó állatorvos?

Figyelt kérdés
kutyusomat szeptember végén be kell oltani. az éves oltás a kombinált és a veszettség elleni? elsö kutyusom és oktober ota van velünk, menhelyröl hoztuk. 34hetes kismama vagyok igy a közelben keresnék egy dokit oltásra. Keleti punál lakom vagy Récsei fele is még el tudunk gyalogolni ha XIV.kerben tudtok. ha árat is tudtok mondani, akkor azt megköszönöm.
2013. szept. 13. 18:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Küldtem PÜ.Nagyon jó doki,lelkiismeretes és olcsón dolgozik.
2013. szept. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
koszi.reggel fel is hivom
2013. szept. 15. 17:07
 3/20 anonim ***** válasza:
Szia! Én is Keleti mellett lakom és a Garay utcában van egy nagyon jó dokinéni. Ha kérsz időpontot akár fél órát is bent vagy, mert nagyon sok hasznos tanáccsal lát el. Kombinált oltás azt hiszem 6500 Ft. Ha érdekel még: SanaVet, Garay u. 21.
2013. szept. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

igen ot gondoltam elsonek, csak sajnos jokat nem hallottam a keletis dokikrol :/ na megkerdezem az urat az arrol, aztan majd ha sok, vagy nincs idopont akkor marad a Garay :)


neked mien kutyusod van?

2013. szept. 16. 03:38
 5/20 anonim ***** válasza:
A mi dokinknál,akit küldtem Pü,nem kell időpont!Odamész rendelési időben és fogad.Az oltás pedig olyan 4 ezer.
2013. szept. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
felhivtam, hat....3 oran at fel orankent, aztan felvette, de nagyon bunko volt. mondta h minek akarok kulon idopontot, meg h az extra szolgaltatas 5000fttal. jo mondom nem tudom mennyien vannak, kutyam sem birja a mas kutyakat, meg ugye kismama vagyok. hatt h nincsenek sokan meg hogy jojjon el velem valaki...kerdezem az arat, mire o h 4500fttol indul , kulonbozo kombinalt oltasok vannak. vartam volna hogy elmondja mi a kulonbseg, mert ugye honnan tudjam elso kutyusom, elso oltasunk lesz egyutt. de ramrakta a telefont....nah most akk mi a kulonbseg, valaki tud nekem valaszt adni?
2013. szept. 16. 13:39
 7/20 anonim ***** válasza:
Nekem 9 hetes cicám van, oltani vittem volna először (nem kértem időpontot). Fél órát vártam, mert előttem egy angol anyanyelvű idősebb nő volt bent, a doktornéni folyamatosan beszélt vele angolul hozzáteszem nagyon jól. Ez sem mondható el sok állatdokiról. Nagyon kedves volt, alaposan átvizsgálta, felvette az adatait, majd hasznos tanácsokkal látott el. Rá egy hétre adott időpontot, mondta, hogy akkor még ennél részletesebben is megbeszélünk mindent a cicával kapcsolatosan. Nekem első benyomásra nagyon szimpatikus volt, remélem a továbbiakban sem lesz gond. Árban szerintem közepes, de a szolgáltatást, amit nyújt, bőven megéri! :) (Keletis voltam)
2013. szept. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
koszi :)
2013. szept. 16. 19:15
 9/20 anonim ***** válasza:

Velünk 20 éven át nem volt problémája,pedig tényleg nagyon sokszor apró-cseprő dolgokkal zaklattuk.Odamentünk,kivártuk a sorunkat és bent mindent részletesen elmondott.

Gondolom a külön időpont alatt azt értette,hogy rendelési időn kívül,akkor tényleg kell külön fizetnünk.

A kutyát orvostól függetlenül is jó lenne más kutyákra szocializálni.

2013. szept. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
hidd el en is szeretnem ha nem lenne ketszinu a kisasszony de nem tudok vele mit tenni,utcan is odamegy szepen lassan majd bepoccen es morog ugatja :/ foleg a kicsikkel,fiatalokkal van igy, szerintem egy masik uj kutya miatt dobtak ki es kihatott ra :(
2013. szept. 17. 07:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!