Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha hozok még egy kutyát a...

Ha hozok még egy kutyát a meglévő mellé, ők maguk közt is felállítják a saját rangsorukat, és az egyik a másikat ledominálja?

Figyelt kérdés

És ha mondjuk a dominánsabb neadjisten nem fogadna szót, akkor a másik se? És nekem az általuk felállított rangsort tiszteletben tartva úgymond, a feljebb lévőt kell előnyben részesítenem? (Előbb etetnem, stb.)

Vagy hogy megy ez? :) Tapasztalt kutyások válaszaira vagyok kíváncsi.



2013. szept. 13. 21:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
64%

9-es

"De beavatkozásra nem ad okoz az, hogy a gazdinak nem tetszik a sorrend, mert "hát mégis illene ha az idősebb kutya lenne a fezér"

Nem vezér az idősebb, hanem rangsorolva vannak. A gazda dönti el a kutyái között is rangsort.. Nálam is kötelező volt tisztelni az életkort.És ezt jeleztem is sokféle módon. Etetésnél, sétánál, autóba beszállásnál, stb.

2013. szept. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a hasznos valaszokat. Nem tudom, ki pontozgat le, de nem en voltam. :)
2013. szept. 14. 14:49
 13/13 anonim ***** válasza:
hat ha ket fiu kutyd lesz akor nagy ra a valoszinuseg hogy verekedesel oldjak meg de ha ket lany kutyad lesz akor nem tul nagy az esej hogy gond lesz bar a legjob ha fiu lany bar ez egy kicsit szivosabb mert majd egy csomokiskutyad lesz es mindig te kel legyel a fonok es a kajaadasal pedig kiontod a talkaikba es egyszere ketkezel adod oda nekik egyik kezedbe egy tal a masikba amasik tal
2013. szept. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!