Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ismeri valaki a Királyerdei...

Ismeri valaki a Királyerdei Bársony Kennelt? Mennyibe kerül ott egy kiskutya? Azt tudom, hogy kb. mennyi a kenneles kutyák ára, tehát ha valaki konkrétan tudja ill. van tapasztalata a kennelről, megírná?

Figyelt kérdés
2013. szept. 14. 07:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ismerem a kennelt,van tőlük kutyám.:) A tenyésztő nagyon rendes és lelkiismeretes.A kutyáik is gyönyörűek,mi még sosem voltunk betegek.Az árat nem lenne tisztességes leírni,nem véletlenül nem teszik közzé a honlapjukon sem.Semmibe sem kerül írni egy e-mailt vagy felhívni telefonon.:) Örülni fog az érdeklődésnek.Viszont ha jól tudom most nincs eladó kutyusuk.(Nosi is gazdihoz került)
2013. szept. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pedig a honlapjukon pont őt nézegettem,még nem vették le az eladó kiskutyák közül.Nekem az ár azért fontos,mert inkább megyek olyan helyre ,ahonnan tudom,hogy meg is tudom venni a kutyust,vagy lélekben arra az összegre készülök.Meg nem is az árával szeretném kezdeni az érdeklődést,de érthető,ha úgy érzed,nem korrekt kiírni.Köszi a választ.
2013. szept. 14. 09:46
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlani tudok neked egy csoportot facebookon,amiben a Bársony kennel tenyésztője is bent van,valamint nagyon sok hasznos infót lehet kapni.:) A neve:Bichon kedvelők baráti köre.Tudnak kennelt is ajánlani,nagyon sok tenyésztő tag.
2013. szept. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. szept. 14. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!