Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy félig szobatiszta és egy...

Egy félig szobatiszta és egy szobatiszta kutya egy lakásban?

Figyelt kérdés

A családommal élek még egy lakásban és a tesómnak van egy kutyája.Viszont ő nem teljesen szobatiszta a konyhába újság papírra végzi a dolgát délelőtt és éjszaka.Napi 3 séta meg van.Na én 1-2 éven belül szeretnék egy kutyát,de én szobatisztává akarom nevelni.Menhelyről már egy felnőtt kutyát hoznék ki.


Nem zavarná meg a jövőbeli kutyát a szobatisztaság terén,hogy a másik bepiszkíthat???


Tesóm akarta így nevelni a kutyáját.Engem nem igazán érdekel.Nekem az lenne fontos,hogy a jövőbeli eb ne piszkítson be!

Lehet gond belőle?


2013. szept. 14. 13:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos nem könnyíti meg.Jobb lenne,ha ennyi séta mellett,nem így szoktatná a kutyát a tesó.Vagy ha az időeltolódás miatt muszály,jobb ha a te kutyáddal egyidőben majd a tesóét is viszed.
2013. szept. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az ő kutyája már 2,5 éves.

De tesómat a szobatisztaság nem nagyon hatja meg.Nem érdekli az a baj.

Hát én az ő kutyáját nem fogom levinni.Így is én viszem le többször,mert most nincs munkám és itthon vagyok.Így délelőtt nem pisil be.De éjszaka igen.Este ha 10-11 felé lent lenne tuti kibírná reggelig! De tesóm így is nagyon megszokta,hogy többet foglalkozok a kutyájával:/


Ha lesz kutyám és munkám is én úgy fogom beosztani a sétákat meg mindent.Pluszba az övével nem igazán szeretnék foglalkozni egyrészt nagyon neveletlen a kutyája,mellesleg egy köezepes/nagytestű kutyát szeretnék és mivel nő vagyok és könnyű minden energiámat a sajátomra szeretném fordítani!.Persze ha nem ér rá annyira leviszem,mert megtenné ő is.De én azon leszek,hogy ÉN megtudjam oldani a saját kutyám sétáltatását.Tesómra egy nagyobb testűt nem is bíznék.Az 5 kg-os kutyáját nem tudja leállítani :S

2013. szept. 14. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!