Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Susa,...

Mi a véleményetek a Susa, Junior maxi tápjáról?

Figyelt kérdés

én most ezzel etettem a 7 hónapos rotimat , ezt ajánlották neki. szerintetek?


[link]


2013. szept. 14. 16:48
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és azt mondták hogy kb 1 éves koráig mehet neki ez a táp
2013. szept. 14. 16:54
 2/6 anonim ***** válasza:

A leírása alapján számomra nem túl meggyőző táp. Több dolog sem tetszik benne:

1. Az összetevők felsorolása a gabonával kezdődik. Ez azt jelenti, hogy az található a tápban a legnagyobb mennyiségben.

2. Nem írja, hogy milyen arányban található benne hús pl.

3. Milyen húst tartalmaz egyáltalán? Csirkét? vagy bárányt? vagy mit? ez sem derül ki.

4. A leírásban meg írja, hogy csökkentett fehérjetartalmú táp 24%-os fehérjetartalom. Később meg a beltartalomnál írja, hogy 25,5%. Akkor most melyik?

5. Ez már tényleg csak kötekedés részemről, de pl az etetési javaslatnál milyen mértékegységben van mégis megadva az adagolás. Ez sincs feltüntetve. Illene.


Szóval összességében nem hiszem, hogy egy túl jó minőségű tápról lenne szó. Nem tudom egyébként, mennyibe kerül? Gondolom nem túl drága.

2013. szept. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
480ft kilója, az olcsónak számít? amúgy csirke és bárányos ízű van.
2013. szept. 14. 17:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha azt veszed alapul, hogy a Chappi, meg Pedigree és hasonló kaliberű (nem túl jónevű) tápok kilója kerül kb 400-500 ft-ba, akkor igen, szerintem a 480 Ft elég olcsónak számít.

Én a helyedben keresnék egy jobb minőségű tápot, de persze ez csak az én véleményem, majd biztos kommentálnak még sokan.

2013. szept. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ennyiért kapsz jobb tápokat is.
2013. szept. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
ezzel jobban jársz, árban ugyanott vagy! [link]
2013. szept. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!