Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta lehet benne?

Milyen fajta lehet benne?

Figyelt kérdés

Mentett kutya. Kíváncsi vagyok mire tippeltek, mert sétáltatás közben sokféle kutyára tippelnek mindig. Mikor elkezdtem olvasni a Kutyapszichológia című könyvben a könyv írójának Border collie és whippet keveréke volt. Nagyon hasonlít arra a mixre,de valaki németjuhászt, Staffordot is lát benne :)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2013. szept. 14. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hűű, a 4. képen az az ő műve?:)))

A második képen nagyon agárszerű.

2013. szept. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de álomszép!

Istenem, milyen szomorú a szeme a rács mögötti képen...! És milyen élénk a többin! Jól tetted, hogy örökbe fogadtad!

2013. szept. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A rács mögöttin nagyon agara:)Gyönyörű kutyus, milyen aranyos tőled hogy örökbe fogadtad:)
2013. szept. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen igen az ő műve! :D Mondtam is neki ,hogy legközelebb be is segíthet a házimunkában..már ami a szelektív papírok összetépését illeti :) Szerintem nem lenne ellenvetése. Tényleg nagyon szép és kedves, játékos. Életünk legjobb döntése volt elhozni őt. Nagyon szeretjük. Séta közben mindig megdicsérik hogy milyen szép :) Persze nem ez volt az elsődleges szempont ( sőt ez volt a legutolsó igazából ). Tekergettük a képeket és hirtelen megakadt a szemünk a kis szomorú szemén a rácsok mögött. Na megyek megdögönyözöm..hallom ,hogy most valamit rágcsál épp :D
2013. szept. 14. 21:40
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet benne kelpie, basenji, agár nem hiszem és a borderre is csak a színe hasonlít :) ettől függetlenül nagyon szép kutyus!! :)
2013. szept. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hú ezeket a fajtákat nem is ismertem :) Tényleg hasonlít rájuk :)
2013. szept. 21. 13:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit láthatott az aki német juhászt vélt benne látni.

Staffi-whippet mixre tippelnék.

Egyébként tényleg nagyon gyönyörű! Irtó aranyos ahogy a papír kupac mellet ül. :-) Sok boldogságot hozzá!

2013. szept. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!