Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Welsh corgi kinti vagy benti...

Welsh corgi kinti vagy benti kutya?

Figyelt kérdés
2013. szept. 14. 21:15
1 2
 1/15 Akiteki ***** válasza:
Benti.
2013. szept. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%
benti... csak rá kell nézni
2013. szept. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szeretnék egy ilyen kutyát. Viszont van egy németjuhászom, és őt nem engedem be a házba. Nem lenne abból gond, ha a corgi bent lenne, a másik pedig továbbra is kint? Vagy inkább tegyek le erről?
2013. szept. 14. 21:53
 4/15 Akiteki ***** válasza:
De. Komoly gondok lennének a két kutya között. Meg abból is, hogy nem tudsz róla semmit. Az ára sem egy németjuhász kategória.
2013. szept. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%

Lehet kint tartani. Sőt!

Egy észak angliai juhászkutyáról beszélünk. Független attól, hogy kis termetű, jobban szeret kint lenni. A szőre is a zordabb környezethez alkalmazkodott, nem a kályha melegéhez. NEM szobakutya!

2013. szept. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon tán 2 kennel foglalkozik ezzel a fajtával, de szerintem olyan áron adják a kiskutyákat, hogy eszedbe sem jutna kitenni a kertbe
2013. szept. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Először is, honnan tudod mennyiért vettem a kutyámat? Németországból hoztam, nem a vaterán vettem 20 ezerért. Tudom, hogy egy corgi több százezer forintba kerül. És ez számít valamit? Megtehetem, hogy vegyek. Mellesleg mielőtt megvenném, elbeszélgetnék a tenyésztővel, és ha nem nekem való, nem hoznám el, mivel felelősségteljes ember vagyok.
2013. szept. 14. 22:08
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen, én is a brutális szőre miatt kérdeztem, meg hogy terelőkutya, szóval nem éppen egy szobacirkáló elvileg.
2013. szept. 14. 22:09
 9/15 anonim ***** válasza:

Senki nem állította, hogy 20 ezres németjucid van. De abban van valami, hogy egy németjuhászt olcsóbban meg lehet venni, még törzskönyvesen is.


Amúgy az a legjobb ha elbeszélgetsz a tenyésztővel, ő biztosan tud válaszolni minden kérdésedre a fajtával kapcsolatban. Nem szégyen kérdezni.

2013. szept. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Akiteki ***** válasza:
A szőre annyira azért nem télálló, mint a németjuhásznak. Nem beszélve róla, hogy a hasa mennyivel közelebb van a földhöz.
2013. szept. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!