Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lelkibeteg a kutyám mit tegyek?

Lelkibeteg a kutyám mit tegyek?

Figyelt kérdés
kb. egy hete elvitték a szomszéd kutyát (mert elköltöztek) és a kutyusom depressziós lett. Nincs semmihez kedve, alig eszik, és állandóan azt figyeli, hogy visszajött-e a barátja. Nagyon félek hogy belepusztul a bánatba. Mit tegyek?
2013. szept. 15. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Első körben azt javasolnám, legyél Te a barátja, foglalkozz vele többet, annyit, amennyit hosszú távon is tudsz tartani. Ha nem megy, szerezz neki pajtást.
2013. szept. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy , segítsd hozzá, hogy új barátja legyen. Séta közben, futtatóban vagy ha lakóhelyed lehetővé teszi, akár szomszédok között is lehet nézelődni, és összejönni kutyázni egy két órára.
2013. szept. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én azért nem nyugodnék bele ebbe a "lekibetegségbe".

Egy év a kutyám kullancs beteg lett,megjártuk a poklok-poklát,de az utolsó 3 órában,amikor már mindenki "temette",erőre kapott,és azt mondta: "Még időben megkaptam az antibiotikumot,fel kell épülnöm"

Ezt még most is könnyes szemmel írom le,nagyon rossz,szóval ha véreset pisil,gyorsan orvoshoz!

Ha nem sajnáljátok rá a "felesleges " ezreseket,én inkább már most megnézetném.

Sok szerencsét,és reméljük csak tényleg szomorú.(Akkor meg kiránduljatok sokat,és nem lesz semmi baja :) )

2013. szept. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kimentem hozzá, játszottunk, és nagyon örült nekem :) Hozta a labdáját, dobáltam neki picit, aztán mikor elfáradt jól megdögönyöztem:D Most úgy tűnik hogy vidámabb, úgy hogy naponta többször is ki fogok menni hozzá:) Szerintem nem lesz itt semmi baj. Köszönöm a válaszaitokat!
2013. szept. 15. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!