Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát szeretnék, de nem...

Kutyát szeretnék, de nem tudom, hogy mi lenne a legmegfelelőbb?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kutyust.

Biciklizni,futni,túrázni,agilityzni,tanítani.

Emellett fontos még,a másik kutyummal való kompromisszumkötés.

Milyen fajtát ajánlatok?

14/L

Köszi.


2013. szept. 15. 16:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha nincs kiszemelt fajtád, akkor érdemes lenne ellátogatni egy menhelyre. Biztosan fogsz találni az igényeidnek megfelelő kutyát (nagyon sok pici kölyök is van) és ezzel egy életet is megmentesz.
2013. szept. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Igen,de sajnos nem tudnék onnét jó szívvel távozni. :( :(

Gondoltam rá,de túlságos fájna arra gondolni,hogy valaki már nem él,miattam :( :(

2013. szept. 15. 17:01
 3/13 anonim ***** válasza:
Anyukámék is menhelyről hozták el a kuytámat! Írd ki a tulajdonságaidat, hogy mit szeretsz. PL.: kicsi kutyát, közepeset, nagyot, nyáladzót, rövid szőrűt vagy hosszút, hol a akarod tartani, ölebnek akarod, lógófülűt akarsz ...?
2013. szept. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
És már így is könnyebben fogsz dönteni! De én is a menhelyet ajánlom!
2013. szept. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

De pont,hogy megmentesz egy életet vagyis kettőt!! Egyet akit örökbe fogadsz és még egyet aki a helyére kerül.


Menhelyen nagyon sok kutyus van.Ezeknek az elvárásoknak szinte bármelyik kutya megfelelne!Rengeteg kölyök is van.

2013. szept. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ellenkezőleg. Te 2 kutyát mentesz meg. Egyet akit kiviszel és egyet aki a helyére mehet.
2013. szept. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nagy testű,játékos,sportos,az se baj,ha "megkínálja a betörőt kávéval". :)

Szeretném,ha jól kijönne a kiskutyámmal,és tekintettel lenne az idős családtagokra :D

Ne azt csinálj,mint a mostani kutyám,hogy megőrül,és rohan,de úgy,hogy a papám nadrágját súrolja xD

2013. szept. 15. 17:08
 8/13 anonim ***** válasza:

Nézd csak, hozzá mit szólnál?

Egy kamasz, gyönyörű skótjuhász lányka :)

[link]

2013. szept. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Aranyos kis kutya,nagyon is szeretem a collikat,de februárra már gazdinál lesz jó esetbe,és szívből kívánom is ezt neki! :)
2013. szept. 15. 17:40
 10/13 anonim ***** válasza:
De amúgy mi bajod a menhellyel? Miből veszed, hogy miattad elpusztul emiatt egy kutya?
2013. szept. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!