Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sántít a bal hátsó lábára miért?

Sántít a bal hátsó lábára miért?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel voltunk lent sétálni miután magyar agárról beszélünk ezek a reggeli séták futások minimum 1 órásak szoktak lenni, feljöttünk még semmi baja nem volt lefeküdt szokás szerint aludni az ilyen nagy séták után szokott amikor felkelt nyüszített egyet de csak egy picit és utána kezdte a sántítást amikor elfelejti semmi baj de ha eszébe jut újra kezdi és sátít, a tacsim szokta ezt produkálni vele már dokihoz sem megyünk emiatt mert tudom hogy csak rosszul mozdul és az a baj nál ez rendszeres, de most az agárral megijedtem 4 hónapos most emeltünk kicsit a kaja adagján állatorvos tanácsára. El fogom vinni dokihoz de érdekelne a véleményetek szerintetek is csak húzódás?
2013. szept. 16. 08:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, h valami a tappancsába szúródott, ismerősöm kutyája ezt csinálta, nem látszott semmi, mert befúródott, és néha szúrta belül. Szerintem vidd orvoshoz, az a biztos.
2013. szept. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Átnéztük neki a lábát semmi nincs rajta és nála látszana mert rózsaszín a tappancsa, arany fehér magyar agár, de el fogom vinni csak gondoltam rákérdezek itt is hátha valakinek van már ebbe tapasztalata
2013. szept. 16. 09:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Csonthártyagyulladás gyanús. Túl erős lehet az étel fehérjében, amit kap.
2013. szept. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak rándulás.
2013. szept. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Te ugye nem futtatsz egy 4 hónapos kutyát, csak hagyod hogy annyit fusson, amennyi jólesik neki? Igaz!?
2013. szept. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
pedig a tacsiddal is meglátogathatnál egy orvost. Nagyon gerincgyanús, ha sűrűn előfordul.
2013. szept. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
4 hónapos órán át futtatod? wtf?
2013. szept. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem futtatom bocsánat rosszul fogalmaztam az ő tempójában megyünk ez van amikor épp futás de van hogy csak lassú séta és kb 1 óra az amit ő is élvez utána már jezel hogy szeretne lefeküdni ülni de itt vagyunk mindig a ház mellett. A tacsimat rendszeresen elleőrzik és nincs baja csak meghúzza mindig a lábát csinálta róla röntgent is. Holnap reggelre kaptunk időpontot az agárral, de most már nem sántít, de minden képpen meg fogom nézetni.
2013. szept. 16. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!