Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kutyáról? Létezik ilyen vékony "kiadása" a cane corsonak?

Figyelt kérdés

Én azt hittem, hogy azok mind robosztusak. Megfelel a standardnek? Ez csak egyéni és csak ez a kutya ilyen vagy van valami könnyedebb változata a fajtának ami nem annyira ismert?

[link]

[link]


2013. szept. 16. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Létezik.


Ha jól tudom akkor Cane corsonak két fajta változata van.


Egy dél olasz meg egy közép olasz. Azt hogy melyik melyik nem tudom, de az egyik ilyen kicsit agilisebb szálkásabb kissebb kutya, a másik meg a nagy masztif szerű.

2013. szept. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem más, hanem igen komolyan le van szálkásítva. Izom van rajta több, nem hús.
2013. szept. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Nem igazán tudsz leszálkásítani ilyenre egy corsot hogy ha az genetikailag nem ilyen. Mit csinált a bőrével le plasztikáztatta ? :D
2013. szept. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sippara ***** válasza:
Dieselnek van igaza, a képeken szereplő ebzet közép-olasz típus, a masztiffosabb, robosztusabb, "bőrösebb" a dél-olasz :)
2013. szept. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!