Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen közép árkategóriás...

Milyen közép árkategóriás tápot rendeljek 7 hónapos rottweilernek?

Figyelt kérdés
Felnőtt kutyáim Josera High Energyt kapnak, de ennek igen magas a fehérjatartalma, ez gondolom, nem jó a kölyöknek. Én ilyen Brit ákategóriára gondoltam, tehát kb. 500 Ft/kg. Emellé adjak valami csonterősítőt? Kalcium vagy ilyesmi?

2013. szept. 17. 12:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Én boxert etettem brittel nem kell mellé semmi max zöldkagyló.
2013. szept. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 sippara ***** válasza:
56%
Szerintem teljesen jó neki a brit (mármint a premium, semmiképpen sem a care), ha elég szépen tudok nézni, úgyis átáll BARFra karácsonyig :P
2013. szept. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Akkor megrendelem a Premiumot a kutyááádnak:D Amúgy eddig ilyen Aro vagy milyen márkájú szemetet kapott, kicsit parázok, hogy nem erősödtek meg a csontjai.
2013. szept. 17. 13:08
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi Josera festivállal etetjük a rottinkat.
2013. szept. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
7 hónapos kutya még javában kölyök. Nem felnőtt táp jár neki, ha már tápos . Nem túl magas fehérje-zsír tartalmú junior tápok is vannak.
2013. szept. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 sippara ***** válasza:
57%
Maxnek úgyis a napokban rendelek zöldkagylót, annak a felét szerintem leviszem majd neked - biztos ami biztos -, úgyis nevetségesen sok napra elég lenne a doboz :D
2013. szept. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Csonterősítő nem kell,kálcium nem kell.Brit Prémium tök jó.Zöldkagyló igény szerint.


Amúgy viszonylag sokat válaszolgatsz itt,hogyhogy kérdezel,ráadásul ilyen témában?:D

2013. szept. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Tápokban, főleg kölyöktápokban nem vagyok otthon. Eddig szinte minddel megszívtam, kivéve a Joseraval...:S Rendeltem Brit Premium Junior Large-ot. Köszi a zöldkagylót, sippara, nem akarnám, hogy dp-s legyen szegény.
2013. szept. 17. 14:15
 9/23 sippara ***** válasza:
66%
Ebben a percben rendeltük meg :) aztán decemberben én úgyis akarok neki csináltatni egy dp szűrést biztos ami biztos.
2013. szept. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Josera kölyköknek való tápja nem jó?
2013. szept. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!