Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vegetáriánus kutya? Hogyhogy?

Vegetáriánus kutya? Hogyhogy?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm vega, és kiderült, hogy a kutyája is az. A kutya szépen fejlett, gyönyörű, egészséges állat. Hogy lehet ez? Én úgy tudom, a kutyának húsra van szüksége!

2013. szept. 18. 16:10
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
59%
mert arra van szüksége. nem lehet egy kutya vega
2013. szept. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
54%
"Csodás" ismerősöd van!Az önzősége nem ismer határokat Ha én vega vagyok legyen a kutyám is az nem tom a kutyát megkérdezte, hogy szeretne e vega lenni. Sajnálom szegény ebet !
2013. szept. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
67%
Egy alapvetően ragadozó-húsevő állat nem vegetáriánus. Az egy dolog, hogy a gazdája hódol ennek a hóbortnak (az ember sem növényevő, hanem mindenevő), az meg egy másik dolog, hogy a kutyájának sem ad húst. Véleményem szerint ezért nem csodálni kéne, hanem feljelenteni állatkínzásért, ha valóban nem ad neki állati fehérjét. (Szerintem ad, csak letagadja, és úgy állítja be a dolgot, mintha a kutya vegetáriánus lenne. A hiszékenyekkel meg megeteti ezt, ezzel is "növelve magát" a szemükben.)
2013. szept. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
64%
A kutya alapból nem lehet vegetáriánus, mert sok zöldséget nem is tud megemészteni csak átmegy rajta. Sőt vannak zöldségek amik az egészségét is veszélyezteti. Állatkínáz amit művel az ismerősöd.
2013. szept. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
44%

Volt ilyesmiről egy hír nemrég, hogy valaki csak zöldséggel és gyümölccsel etette a kutyáját, mert ő is vega volt és akkor gondolta, hogy legyen az állat is az.


Nos a sztori vége nem épp egy "szépen fejlett, gyönyörű, egészséges állat" lett, mint amit te írsz a kérdésben, hanem egy már majdnem a halálán lévő, sovány, gyenge, életkedvtől mentes kutya, akit az állatvédők koboztak el tőle.

2013. szept. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
20%

2. te egy kretén vagy

A kutya örüljön, hogy kap kaját és nem magának kell megkeresnie.

Sok embernek nincs mit ennie te meg itt szarod össze magad, hogy a kutya csak zöldséget kap.

Egyébként hülyeséget beszéltek, a kutya lehet teljesen vega, ha táppal és vitaminnal kiegészítik az étrendjét, vagy elég tápanyagot kap a zöldségekből.

A macska, na az csak húsevő meg tejtermék fogyasztó, bár az enyém a sajtot nem igen eszi meg.

2013. szept. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
64%

"Egyébként hülyeséget beszéltek, a kutya lehet teljesen vega, ha táppal és vitaminnal kiegészítik az étrendjét,"


A tápokban van hús. Tehát ha táppal eteted, kap húst (állati eredetű fehérjét), ergo nem lesz vega.

2013. szept. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Ad neki állati eredetű fehérjét. Csak konkrétan húst nem.
2013. szept. 18. 16:50
 9/22 anonim ***** válasza:
73%
Akkor nem vega, ennyi.
2013. szept. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Eszik tojást és tejterméket. Nem maradékot kap, válogatott kajákat.
2013. szept. 18. 16:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!