Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff tartható napi 2 óra...

Amstaff tartható napi 2 óra mozgás ellenében panelban?

Figyelt kérdés

Ebből 1-1.5 óra aktív mozgás lenne.

Ha jó lenne, melyik kennelt ajánljátok?


2013. szept. 18. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Az nagyon kevés neki. Bár nagyon alkalmazkodó fajta, de hosszútávon nem lenne jó neki.
2013. szept. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha kell, tudom bővíteni 2.5 órára is, ez csak megközelítő volt. Ez esetben 2 óra aktív mozgás + hétvégén kirándulás.
2013. szept. 18. 20:57
 3/10 anonim ***** válasza:

Nálunk kinti-benti a kutty (staff) és így is napi 1-1,5 órát sétálunk és a kertben sok játék van.


Kennelből én a robustaffot és goodheart fighter kennelt ajánlom.De a hörcsögfalvi is rendben van,nagy múltú kennel.

A robustaffban most volt alom,de szerintem a következőre szerintem fel tudnál készülni.

2013. szept. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Imola Ágnes ***** válasza:
Napi 2 óra intenzív mozgás elég neki, ha mellette még van egy kis séta. De az aktív mozgást nagyon komolyan kell venni. Főleg ha szép idő van...garantálom, hogy nem lesz nyugtod a kutyától, míg ki nem viszed. Ha esik, borongós az idő ő is visszafogottabb, szívesebben pihen a házban, de akkor is kell neki egy kis lemozgatás...
2013. szept. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk reggel 20 perc séta, délután 20 perc séta 2 óra játék a haverokkal, 20 perc séta, és este még egy eü kör. Úgy alszik egész nap mint a bunda. Pedig elég nagy a mozgásigénye. Szerintem elég lenne neki, de érdemesebb lenne egy kevésbé aktív kölyköt választanod, így tudod mire számíthatsz :) Nekem hörcsögfalvi, és robustaff kutyák jönnek be.
2013. szept. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az elég aktív pitemnek napi 10-15 perc kell, amíg kezelhető energiaszintre kerül, általában labdázunk, ritkábban pecázunk vagy lógunk; utána már csak séta van, bandázunk, ilyenek, és köszöni szépen, jól van, gyönyörű izmos is. Mondjuk ő is aktívabban kezdte, de befogadott kutya, le kellett dolgoznia egy csomó felgyülemlett feszültséget is, aztán meg alkalmazkodott is, lelassult kicsit hozzám, de alapvetően igényli a fizikai megterhelést, viszont ez nem vesz el túl sok időt. Szóval ha ésszel osztod be az időt, akkor tök jó az a 2-2,5 óra szerintem.
2013. okt. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. okt. 11. 22:27
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
hu hát az amstaff nagyon nem panelba való kutya:/
2013. dec. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ugyan miért ne lenne panelba való?


Inkább való panelba egy lakásba,mint a kertbe kerti dísznek..

2013. dec. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem is amstaff kutyám van èn reggel sètálok vele kb.1orát utáns korán dèlután viszi valaki egy sètára ès aztán este felè viszem futni. Ès napközben általában alszik de nagyon sokat játszik a gyerekekkel. Èn is panelba lakom.
2013. dec. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!