Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegnap vettem észre, hogy a...

Tegnap vettem észre, hogy a tacsi törpe pincser keverék kutyám szinte folyamatosan remeg. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Kinti-benti, kb egy éves kutya. Éjszaka is kint alszik és szinte mindig õ kéretszkedik ki. Arra gondoltam, hogy talán fázik, de bent meg kellemes idõ van vagy pedig a tüzeléstõl fordulhat elõ nála ez a jelenség?
2013. szept. 18. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:

egy kutya legyen vagy benti vagy kinti kutya, de ne kettő egyszerre, ez nem tesz neki jót, megszokja odabent a meleget, és kirakjátok a hidegre, persze, hogy fázik, főképp, hogy most két napja bejött ez a nagy hideg

persze, hogy kikérezkedik, mivel odakint minden izgi

2013. szept. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak bent nem fogjuk tartani, mert én is párom is dolgozunk. Napi 8-10 órára nem fogjuk bezárni, ha van egy udvarunk ahol kimozoghatja magát. Egyébként tavaly próbáltuk, de nem érte meg mert torkos és ossze piszkított mindent smire kitakarítottam mindent kezdhettem elölrõl. Tavaly is kint volt akkor nem vettem ezt észre rajta.
2013. szept. 18. 22:12
 3/6 anonim ***** válasza:
de miért nem tartjátok kint ha van rá lehetőség?
2013. szept. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
van kutyaajtótok?
2013. szept. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kint van, csak akkor jön be ha itthon vagyunk, de pl most is kint van mi meg a házban. Nincs kutya ajtó de nem is lehet mert üveg az ajtó. Ha be akar joni bekeretszkedik, és fordítva is. Csak azt furcsálom, hogy pár napja remeg és ezt nem tudom hova tenni. Gondoltam arra hogy fázik, de esetleg a tüzeléstõl is lehet ez?
2013. szept. 19. 15:01
 6/6 Fruzsi6000 ***** válasza:
Ahogy az első válaszoló említette egy kutya vagy kint vagy bent :) Ha nem akarjátok hogy bent legyen akkor kint...és csak ott...Nem tesz jót neki ez a rendszeres hőmérséklet változás :) Olyan neki mintha a sivatagból a jégkorszakba menne :) + még ha bent van nem tudja felölteni magára a téli meleg szőrét,mert melegbe van...Hadjátok kint :) majd helyeszkedik a környezetéhez :) A mi kutyánk is kezdi felvenni a téli szőrzetét és nem fázik mert kint van mindig :) Remélem tudtam segíteni :)
2013. szept. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!