Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Külföldről hozott kutya?

Külföldről hozott kutya?

Figyelt kérdés
Akiknek külföldről van kutyája és nem szomszédos országból azok milyen feltétel mellett kaptak kutyát? A tenyésztő hogy nézte meg hova, milyen körülmények közé kerül a kutya? Akkor is adnak kutyát ha csak hobbi kutya lenne és nem a kiállítások királya akar lenni az illető? El kell menni személyes beszélgetésre előtte így is vagy hogyan működik nagy távolságnál ez?
2013. szept. 19. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne, hasonló cipőben járok, csak én kiállítási minőséget szeretnék
2013. szept. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a legtöbb dolog a tenyésztőtől függ. Én azt mondom, hogy vedd fel a kapcsolatot vele, és kérdezd meg, mit vár el tőled.

Én írtam egy mail-t, amiben szerepelt az eddigi kutyás múltam, a céljaim, kérdések a tenyésztőhöz, leírtam, én hogy képzelem a kutyatartást. Megkérdeztem, hogy szerinte ez így rendben van-e. Kb. 2 hétig leveleztünk, megbeszéltük például, hogy tartani fogjuk a kapcsolatot. Küldtem foglalót, ő pedig folyamatosan tájékoztatott a kutyusról.

2013. szept. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!