Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S! Mit tehetnék?

S. O. S! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
NAh szóval találtam egy nagyon kócos, koszos havanese féle kutyát.Itthonra nem jöhet ezért egy elhagyatott házba vittem, mert majdnem elütötte az autó.Menhelyet nem tudok felhívni sajnos.Nagyon aranyos, félénk kutya.Kozmetikázásra szorul, a nemét nem tudom, fehér és képet is fogok feltölteni.MISKOLCON van és ha valaki befogadná vagy tudna egy menhelyet mondani megköszönném!
2013. szept. 19. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi az,hogy a menhelyet nem tudod felhívni?


Bichon fajtamentőket hívd fel vagy írj nekik facebookon.

[link]

2013. szept. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy keresd meg a Minimentő Állatvédőket.
2013. szept. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Állatvédőrség helyi szervezete.Ők kiszállnak a kutyáért.Mindenképpen szervezetnek add át,mert könnyen szaporítók csapnak le rá.Sajna abban a térségben nagyon sok van.Jók még a Cerberos ózdi tagozata is,egy ilyen kutynak hamar találnak ideiglenest.Őket a facén is megalálod.
2013. szept. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Védőrségnek nincs helye (tudom, mivel mi vagyunk azok). Ózdon sincs Reninek, de ő gyorsan talál idit, szerencsére neki vannak segítői.
2013. szept. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!