Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik-e bizonyos kutya...

Kolati Ricsike kérdése:

Létezik-e bizonyos kutya illatosító spry vagy esetleg por?

Figyelt kérdés
Nem szeretném 2 3 naponta fürdetni , ami nem is ajánlott.
2013. szept. 19. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Annyira büdös a kutyád? Az én kutyámat évente 2-3x fürdetem. Amúgy van kutyaparfüm
2013. szept. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vannak száraz samponok, keress rájuk a neten. A fürdetést persze nem pótolja, de a semmitől az is jobb, ha tisztítani akarod.
2013. szept. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%

Jézusom,szegény kutya.

Nem tudom elképzelni,miért kellene 2-3 naponta fürdetni??


ÉVENTE 2-3 alkalom az ajánlott,minden más esetben vizes törölközővel áttörlöd.


Ha pedig a kutya szagot áraszt magából,az egészségügyi forrású lehet,szóval dokihoz kell vele menni.

Pl. táptól is lehet büdi a kutyus.

2013. szept. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az enyém lakásban lakik, naponta járunk ki futtatóba...

Ez előtt talán 3 hónapja fürdettem, akkor is csak tiszta vízzel mostam át.

Szerintem ne fújd illatosítóval - nagyon kellemetlen lehet a kutyának. És nem is hiszem, hogy annyira büdös lenne, leszámítva a természetes szagát, (ami nem kellemetlen) hogy erre szükség legyen.

2013. szept. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jelképesen írtam a 2-3 napot! Természetesen én sem fürdetem 2 3 naponta. Csak Sokszor játszik a többi szomszéd kutyával, na hát és van h nagyon büdi lesz ,mert ahogy játszana rá megy minden féle szennyezdés . Rákeresek akkor a szárazsamponokra. Köszi!
2013. szept. 19. 20:52
 6/7 Akiteki ***** válasza:
A szomszéd kutyáját is meg kellene fürdetni, akkor talán nem lenne büdös tőle a Tiéd. A száraz sampon csak némi kosz eltávolítására jó, a szagokat nem veszi el.
2013. szept. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Itt most Cigány telepi kutyákról van szó :)
2013. szept. 22. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!