Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyiért és hol vennétek/vett...

Mennyiért és hol vennétek/vettétek golden retriever kutyusotokat?

Figyelt kérdés

Nagy dilemma előtt állok, ugyanis hallottam, hogy fontos az előszűrt kutya (betegségek) és a törzskönyv is fontos, viszont nem nagyon találtam ilyen kennelt, ami barátibb áron van, ezalatt kb. 20-60 ezer közöttit értem.

Nagyon megköszönném, ha valaki tudna mondani illetve írni pár kennelt, ami megbízható és jó áron van. Köszönöm!



2013. szept. 20. 12:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
300 000 bitang sok :O szerintem 100 000 fölött valamivel már kapsz "jó minőségű" goldent. Írj minden szimpatikus tenyésztőnek ;)
2013. szept. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Most éppen azt teszem, írok sok helyre, érdeklődök. Kaptam 140ezres ajánlatot is. Még azért nézelődök. Csak jó lenne egy olyasvalakit találni, aki tudja konkrétan ajánlani az adott kennelt, hogy már vett onnan kiskutyát vagy ilyesmi.
2013. szept. 20. 20:53
 13/13 anonim ***** válasza:
Én sajnos golden kennelben nem vagyok jártas, viszont van egy fórum, nem tudom ismered e netboard.hu azon belül kutya fórum azon belül golden. Ott kérdezz, segíteni fognak, sok goldenes vanu, talán tenyésztők is.
2013. szept. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!