Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vemhességre vérvétel vagy...

Vemhességre vérvétel vagy relaxin gyorsteszt?

Figyelt kérdés

olvastam hogy a tüzelő szukákat az első napokban csak kerülgetik a kanok.viszont az enyém már az elején félrecsapta a farkát,ha úgy értem hozzá(pl vakargattam a combját)

átlógott a szomszéd kan.nem tudom mennyit lehetett itt,mert mikor kimentem akkor már az udvaron rohangáltak.

végül is kannak mindegy nem?mert ha megáll neki a szuka akkor tüzelhet akár csak 3-4 napja,akkor is befedezi...

de olvastam valahol,hogy akár 12ezret is elkérhetnek érte.viszont hallottam hogy van ez a gyorsteszt,de magyar oldalakon semmit nem találtam róla!ez vajon mennyibe kerülhet?


2013. szept. 20. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem akarsz kölyköket (meg remélem is),szóval ez esetben ivartalanítanám a kutyát.A probléma megoldva élete végéig.Nincs több aggódás,meg persze felesleges szaporulat se.


És egyszeri kiadás.

2013. szept. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem szeretnék kölyköket.

ha vemhes lenne,akkor ivartalaníttatnám.

de biztosra szeretnék menni,mert ha nem vemhes,akkor nem most vinném el.

túl sok minden jött össze ebben az 1-2 hónapban,anyagilag nem állok úgy.

ki tudnám fizetni,de sajnos máshova is be kell osztanom azta a pénzt.

ha olcsón meglenne valamelyik(ami nekem 2-3ezret jelent),akkor azt megcsináltatnám.

persze így is benne van a bukó,de megspórolnék 25-30ezret,minthogy ivartalanításkor derülne ki hogy nem is lettek volna kölykök...

2013. szept. 20. 15:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a dokidat,lehetséges lenne-e hogy most egy szerény összeget hagysz nála,már hogy legalább jelképesen hagyj ott pénzt,de a kövi fizetéskor,vagy ahogy megbeszélitek,kifizeted az egészet.De nem akarnál ezzel várni meg duplán esetleg triplán költeni rá,mert sajnos nem állsz úgy jelenleg.


Amelyik állatorvos az állatot nézi,nem a pénzt,szerintem az belemegy.Legalábbis a miénk bele szokott ezekbe menni.

Akár papírra is írhatjátok,szerződéses formában,így fix a dolog.

2013. szept. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2-3 ezerért nem fogsz semmiféle vizsgálatot kapni.
2013. szept. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

még gyorstesztet sem?

más nem megkérdem a dokit,hogy lehetne-e részletekben.

csak az a baj hogy most váltottam,mert az előző egy semmirekellő volt.

ennél pedig csak egyszer voltam még.

2013. szept. 20. 20:26
 6/6 Akiteki ***** válasza:
A gyorsteszt a vemhesség 21 napjától mutatja ki, hogy van-e kölyök, mert a kölykök szervezete akkor kezd el valami hormont termelni. (Hogy mit, azt jól elfelejtettem, pedig elmagyarázta az orvos) Teljesen megbízható és nem drága. A pontos árra nem emlékszem, mert több kutyát is vittem, oltásokat, féreghajtót, spot-ont vettem. De nem lehet több 5 ezer forintnál, ahogy összeszámoltam a többi szerrel.
2013. szept. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!