Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az agarakon miért van sokszor...

Az agarakon miért van sokszor széles nyakörv?

Figyelt kérdés
Mint itt, pl. [link]
2013. szept. 20. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Mert nagyon vékony a nyakuk és nagyon robbanékonyak is.. a kettő nem jó kombo egy nyakörv esetében :D


Amúgy pontosan nem tudom de tényleg valami nyomáseloszlatás miatt van ha jól gondolom. Persze ha tud rendesen sétálni akkor mindegy.

2013. szept. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi, így már értem.


Ment a zöld kéz.

2013. szept. 20. 15:42
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Ez tipikus agár nyakörv lehet szerintem, mert eddig mindig csak agarakon láttam ilyet. Én nem gondoltam bele, hogy van haszna is, vagy okkal ilyen, számomra annyi esett le, hogy jól mutat rajtuk, de ha jobban belegondolok biztos van valami funkciója is.
2013. szept. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert sokkal kényelmesebb a kutyának, mert az agaraknak a szokásosnál jóval hosszabb nyakuk van így egy vékony nyakörv, ha húz a kuya sokal kevésbé vágja a nyakát, de sokkal jobban is néz ki
2013. szept. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Mert sokkal hosszabb és törékenyebb nyakuk van, mint más fajtáknak és a kialakításuk is más az agárnyakörveknek, mert az agarak feje a nyakukhoz viszonyítva nagyon kicsi és könnyen kihúzzák egy normál nyakörvből.
2013. szept. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Akiteki ***** válasza:
Ugyanúgy tudnak sétálni bármilyen nyakörvvel. Csak olyan hosszú és unalmas nyakuk van, fel kell dobni valamivel. :)
2013. szept. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!