Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek el tört a kutyám...

Berni5 kérdése:

Szerintetek el tört a kutyám lába?

Figyelt kérdés
hívtam állatorvost és azt mondta h este jön de nem jött...a kutyám rá bír állni a lábára de sántít aglity közben rosszul ugrott mikor le érkezett nyüszített nem nagyon csak egy kisit ha meg nyomom neki akkor egy kcsit fáj be borogattam de többen nem tehetek masz azt h sint be teszem de az se a legg jobb .... szerintetek mi legyen ?

2013. szept. 20. 16:28
 1/5 sippara ***** válasza:
100%
Ha külső elváltozás nincs (tehát nem látsz semmi "furcsát" a lábán), megvárhatod a holnap reggelt, viszont ha még akkor is sántít, irány az állatorvos (oltáson kívül egyébként sem jó semmire a "házhoz járó" orvos, diagnosztizálni nem tud a kertben, nincsenek meg hozzá az eszközei, maximum végigtapogatni tudja, de arra te is képes vagy :)).
2013. szept. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ végig tapogattam el változás nincs szemel láthatólag nincs
2013. szept. 20. 16:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Vidd el TE az állatorvoshoz!
2013. szept. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Akiteki ***** válasza:
Valószínűleg meghúzódott. Sokszor előfordul ilyen. Pihenjen, ne ugráljon. Persze az ilyesmi mindig a legrosszabbkor történik, pl. hétvégén. Ha hétfőn is sántít akkor vidd orvoshoz röntgenre. Házhoz hiába jön ki, nem tudja magával cipelni a röntgengépet.
2013. szept. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Már jól van és nem sántít meg néztem és ha meg nyomom nem is fáj neki
2013. szept. 22. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!