Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem kapok sehol Brit...

Miért nem kapok sehol Brit premium tápot?

Figyelt kérdés
(nem pesti vagyok) de egy nagy városban élek senki nem tart ilyent , az egyik azt mondta azért nem mert egy szemét cég. én már le is mondtam a tápról. helyette susa junior maxit ajánlottak. ez a vizsonylag olcsó de jó minőségű táp nem ilyen pedigree fajta
2013. szept. 20. 18:40
 1/10 sippara ***** válasza:
100%
Britet szerintem sehol nem kapsz az országban kimérve, minden ezzel etető ismerősöm netről rendeli, én is rendeltem, amikor tápoztunk.
2013. szept. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szegeden árulnak kimérve!:)
2013. szept. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezt a tápot csak nagyon kevés helyen árulnak. Neten rendelj, házhoz is viszik.
2013. szept. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is van boltban,Piliscsabán lakunk,de kimérve nem lehet venni,csak egész zsákkal.


Amúgy a szüleimnél (szolnok mellett) nincsen,így oda rendelem a britet netről. Olcsóbb is így.

2013. szept. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
jó lesz a junior maxi, én rendelni nem fogok ( kaját sosem rendelek netről legyen az kutya kaja akkor sem de mást se nagyon, meg fizetni kell a szállítást is) eladó ajánlotta ezt a tápot
2013. szept. 20. 18:58
 6/10 A kérdező kommentje:
*Susa junior maxi
2013. szept. 20. 18:59
 7/10 anonim ***** válasza:
A szállítási díjjal is olcsóbb, mintha boltban vennéd. A netes rendeléstől meg nem kell félni. Kismillió dolgot rendeltem már, sosem volt probléma. Igaz, nem simlisekkel üzletelek.
2013. szept. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Dorogon is lehet kimérve kapni, de mi egész zsákkal szoktunk venni tőlük a 3 kutyának. 6950 így a 15kg-s táp, de tényleg elég kevés olyan állatkereskedés van, ahol árulnak. Egyszerűbb megrendelni:)
2013. szept. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
tévedsz, nincs szállítási költség általában a 15 kilós tápnál, mert elér egy bizonyos értékhatárt. Miért nem rendelsz netről? Sokkal olcsóbb, egyszerűbb
2013. szept. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Babber_Havanese ***** válasza:

Én erről helyről szoktam rendelni, megbízható és 9.000 forint felett ingyenes a kiszállítás magyarán megveszel egy 10 kilós zsákot, spórolsz vele már csak azon h sokat veszel, mert minél kisebb annál drágább, másrészt ingyen kihozzák neked!


Itt van a link:


[link]

2013. szept. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!