Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek milyen fajta kutyáitok...

Nektek milyen fajta kutyáitok vannak, és honnan szereztétek vagy kaptátok?

Figyelt kérdés
csak érdekel,kinek milyen állata van

2013. szept. 20. 19:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Bichon Frise, 1,5 éves volt amikor egy családtól elhoztam,elvileg időhiány miatt nem tudtak vele foglalkozni.Kaptam mellé plédet,2 fém tálat, pórázokat,3 kg tápot és nekem a kutya és felszerelés nem került semmibe :)

Bár utólagosan megjegyzem amikor elhoztam tőlük a kutyát 1 hónapra rá láttam náluk egy német juhász kölyköt.Nem igazán értettem,mért ajándékozzák el a Bichont. Mindegy jól jártam,remek kutyám van :)

2013. szept. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem border colliem van, több évig nézegettem ezt a fajtát, és mára annyira bele vagyok szerelmesedve, hogy...hogy nagyon. Egyébként Jenna 3 éves, szuka, fekete-fehér, törzskönyves, járunk agilityzni de csak hobb iszinten, ezen kívűl imád frizbizni :)
2013. szept. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Rottweiler-németjuhász keverék, és mentettem, a tesóival együtt. Ha nem állok neki hepciáskodni, akkor megfullasztották volna őket.
2013. szept. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 sippara ***** válasza:
79%
Egy husky-keverék kan, akit egy nyaralóból hoztam el, és pár hónapon belül érkezik egy roti-jellegű kislány :)
2013. szept. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem border colliem van, fekete-fehér szuka. :) Imádom és tenyésztőtől vettem
2013. szept. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Kan 13 kilós keverék, - utcáról fogadtam be a legnagyobb zimankóban.

Husky (féle) szuka- drogos tulajtól hoztam el.

Mellettük néha egy-egy ideiglenes, jelenleg egy roti, aki majd megy sipparához.

2013. szept. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy keverék kutyám van, kaptam és egy rottweilerem, őt vettük, vették nekem, tehát lényegében kaptam.
2013. szept. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
törzskönyves német spicc:)De akarom majd mellé pár év múlva egy menhelyi kutyust is:)
2013. szept. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

-Fekete spániel. Anyámtól kaptam amikor az új albérletbe költöztünk a párommal.

-"Nemtudommi" keverék. (15kg-os) Őt a főnökömtől kaptam, amikor 4 hós volt. Jobban mondva elhoztam, mert ki akarta rakni az autópályára.

-Jagd terrier. Találtam.

2013. szept. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Tk-s staffi,menhelyi keverék.

Staffit vettem,menhelyit hoztuk :D


Nem kutya:

cica(sima házi)a vízbefojtástól mentettük meg

2 ékszer teki (kapta párom egy céges búcsúbulin:D)

4 tüskés hátú egér(vettem őket,mert a kígyónak akarták adni,bár sokra nem mentem vele,mert 10-15 egér volt ott,és csak 4-et tudtam elhozni,szóval nyilván a többi kígyókaja lett...de végső soron annak is enni kell)

2013. szept. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!