Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti elítélnétek azt a Dobermann...

Ti elítélnétek azt a Dobermann gazdit akinek a kutyája vágott fülü, farkú?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy Dobermann-t.Nekem vágott füllel tetszik.És nem menőzésből ,mert "húú de félelmetes".Csak mindig is így tetszettek,sokkal karakteresebb a fejük.Szomszédainknak mindig is voltak Dobijai (vágott fülü,farkú)egyszerűen én így találom őket dobisnak.Vágatlanúl meg olyan vizsla,kopó szerűségek,ha a farka nincs is vágva,de a füle fontos lenne.


Az egyik tenyésztőnél láttam fotókat 2013-asak és megvan vágva a kölykök füle. Beküldött gazdis fotók voltak.Szerintem van neki vmi kapcsolata vagy nem tudom.Mivel ugye Magyarországon ez tiltott.


Azért kérdezem,hogy nem-e ítélnének el más gazdák,hogy vágattam a fülét a kutyámnak :/

Az előítéletektől mindig is tartok,mivel az ember állandóan kiszúrják aki kicsit másmilyen.


2013. szept. 20. 19:29
1 2 3 4 5 6
 1/56 A kérdező kommentje:
*emberek
2013. szept. 20. 19:30
 2/56 anonim ***** válasza:
68%
Én dobit csak vágottan fogadnék el...
2013. szept. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 sippara ***** válasza:
95%
Személy szerint én nem ítélnélek el, hasonlóan vélekedem a dobikról - arra viszont előre felkészítenélek, hogy kutyások között (is) mindig van valami, amibe a többi gazdi beleköthet: vágva van a füle/nincs vágva a füle; neveletlen/túl jól nevelt; randa a szőre/túl szép a szőre... mint az a bizonyos sapka :)
2013. szept. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
70%

vágottan szép, kár, hogy állatkínzásnak minősül már beléjük vágni (állítólag)

hogy néznek ki már a rottweiler-ek is hosszú farokkal?

szerintem már a farkaskörmöt is tilos lenne levágni, de én ezután is le fogom

2013. szept. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 A kérdező kommentje:
Jelenleg van egy kutyám és én vagyok a hülye,hogy BARF-ozok vele.Mi az,hogy nyers kaját kap -.-
2013. szept. 20. 19:38
 6/56 A kérdező kommentje:
szóval tudom,hogy vannak vagyis lesznek előítéletek mégha nem is szeretném,hogy lenne :D
2013. szept. 20. 19:39
 7/56 anonim ***** válasza:
100%
Én a farok/fül kurtítása ellen vagyok, de nem ítélném el a gazdit, mert lehet, hogy így vette.
2013. szept. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
75%
Nem ítélnélek el, régen én is akartam dobit, és csak vágott füllel jöhetett volna szóba. Azért mert ha kiadok egy rakat pénzt a kutyára, akkor tényleg oylan legyen, hogy kívülről is tessen, ne csak belülről.
2013. szept. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 A kérdező kommentje:

19:39-es

És ha mondjuk rákérdezel vagy más rákérdez akkor megtudod,hogy a gazdi tette. Olyankor?

2013. szept. 20. 19:41
 10/56 anonim ***** válasza:
94%
A rotik meg szerintem pont hogy hosszú farokkal szépek, nem a kis csonkkal, dobermannál is csak a fül a fontos (számomra).
2013. szept. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!