Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kendőt készíteni vagy venni...

Kendőt készíteni vagy venni érdemes? És mennyi időnként kell mosni?

Figyelt kérdés
Nem használunk már nyakörvet, mert hámmal sétáltatunk, de persze az első két évvel nyakörv volt. Nekem nagyon tetszenek a kendők, épp csak egy bolha-kullancs-szúnyog riasztó nyakörve van. Az a kérdésem, megéri-e egy szép kendőt venni neki, vagy én készítsem?

2013. szept. 20. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Vehetsz is, de szerintem jobb magadnak megvarrni, mert így bármilyen anyagot választhatsz, és sokkal olcsóbb is. :)
2013. szept. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sokkal olcsóbb ha te készíted

Mi is akarunk egy kendőt a mienknek:D

2013. szept. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Olcsóbb és szebb is, pont olyanra készítheted, amilyenre akarod. :) Mondjuk nekünk van egy csomó textil-maradékunk, nem hiszem hogy boltban tudnál venni ilyen kis mennyiséget. Érdemes megkérdezni egy szabót, van-e egy kis maradéka néhány forintért, vagy a Vaterán is szoktak árulni megmaradt textileket, általában nagyon szépeket. :)

Az enyémnek is van egy rakás kendője. :)

2013. szept. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!