Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti nem unjatok a kutyasetaltat...

Ti nem unjatok a kutyasetaltatast ha egyedul mentek?

Figyelt kérdés
Nem szeretek egyedul kutyatsetaltatni. A kornyeken elvagy, de nagyobb kirandulasra nem megyek egyedul. Mas is van igy ezzel?
2013. szept. 21. 17:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én túrázni is megyek a kutyámmal egyedül.Igaz,csak a közeli erdőbe.


Annyira nem izgalmas,de a kutyám szereti,meg nekem is jólesik a friss levegő,a mozgás meg a kikapcsolódás.

Én úgy vagyok vele,hogy elindulni nehéz,de ha már elindultam,onnan már nincs gond :D

2013. szept. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva vagyok vele. Ugyanabban a parkban, ugyanazon utcákon, házak körül körözni minden nap baromi unalmas. Alig várom a szabadnapot, amikor végre hosszabb kirándulásokra, új helyekre is elmehetünk!
2013. szept. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
9%
ezért nem kell kutyát tartani.
2013. szept. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ezért megyek sokszor bringával,mert gyalog unalmas néha.
2013. szept. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én pont jobban szeretek egyedül menni, közben meg zenét hallgatok.
2013. szept. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én meg szeretem figyelni, mit csinál a kutyám, mi kelti fel az érdeklődését, mire hogy reagál. Elnézem ahogy vidáman szimatol, és futkorászik körülöttem, elfelejtem az egész unalmas napot. Engem az zavarna, ha valaki csacsogna mellettem folyton, és nem tudnék csak magunkra figyelni.

Bár néha hiányzik is a társaság... de csak néha.

2013. szept. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nagyrészt inkább egyedül szeretek sétálni, mert valamiért olyankor nyugodtabb vagyok, a kutyák is jólneveltebbek. Meg amúgy is mindig van 2 kutya, néha egy ideiglenes is, és figyelem a reakciójukat a szimatolásukat, a boldogságukat, engem ez valahogy kikapcsol. Sokszor behívom őket magamhoz gyakorolni, úgyhogy elfoglalom magamat és őket is. Néha hiányzik a társaság, de gyakran összefutunk kutyásokkal, olyankor van, hogy társulunk egymáshoz vagy leállunk, míg a kutyák játszanak.
2013. szept. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hogy lehet unalmas a séta, amikor kettesben lehetsz a kutyáddal?? Bocsi, de én ezt nem értem...
2013. szept. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Néha. De ha ketten megyünk és szabadon van a kutya, akkor meg a másikra nem tudok figyelni. Az ilyen megosztott figyelem a legrosszabb.
2013. szept. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én pont ellenkezőleg érzek. Egyedül is imádtam sokat sétálni, közben zenét hallgatni és a kutyámmal is szerettem volna ha így lenne, de ő nem így érzi... Kölyök még, csak most tanuljuk a sétát, és igazából csak akkor megy nagyjából rendesen, ha a párommal együtt sétáltatjuk. Bármelyikünk nincs ott, akkor már fél perc után fordul is vissza...
2013. szept. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!