Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hatásos bolhairto szer?

Hatásos bolhairto szer?

Figyelt kérdés
Spánielem van, de hiaba nyirattuk mar le a szoret 1cmesre vagy kisebbre, igy is sok a bolha benne. a nyakorv nem er semmit. a kozmetikus lefujta bundavaltas utan frontline comboval de semmit nem ert max 2napig nem vakarozott. helyet minden nap felmosom, agynemuje is ki van mosva magas fokon. megis hogy irtsam ki belole a bolhakat???? :/ lefujtam mar tavasszal olyannal is amit a kutyaboltban mondtak h allatra ne, de a spaniel klubban meg irtak hogy csak az hasznal, de most mar az sem er semmit sem. Szerdan megyunk dokihoz eves oltasra es megkerdezem hatha ir fel vmi receptes irtot.
2013. szept. 22. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztos vagy benne hogy bolhás? Nagyon sok minden más is okozha vakarózást. Étel allergia, atka, stb. Láttatok benne bolhát?

Advantix nagyon hatásos készítmény, esetleg az exspot is nagyon jó.

2013. szept. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Insecticide 2000! ő az amirol utobb irtam hogy allatra nem javasoltak a fressnapfba.


igen sajnos van benne, ahogy tudom szedem kifele az utcan :( egyebkent szoba kutya, mas kutyakkal nem is engedem ossze, pont a bolha miatt,de akkor az utcan valahogy csak osszeszedjuk :(

2013. szept. 22. 10:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Insecticide valóban nem jó állatra, de én a környezetét ezzel szoktam befújni. Szerintem hetente egyszer fújd le ezzel a környezetet, de még jobb ha az egész lakást körbefújod vele kb 4 hétig, hetente 1x. Àllatorvostól kérj neostomosan ampullát old fel egy liter vízben és ezzel fürdesd meg a kutyát, ne öblítsd le a szőréről, egy hét mulva ismételd meg, majd a második fürdés után ha teljesen megszáradt a szőre mehet rá az advantix, vagy valami másik csepp. Nállunk ez a módszer vált be leginkább.
2013. szept. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Akiteki ***** válasza:
Azok a szerek hatásosak csak, amit az állatorvosnál tudsz beszerezni, mert vény nélkül nem kaphatók.
2013. szept. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kapott egy bazi erőset Pro....vmi azt hiszem menta illata van es szelloztatni kellett h ne álljon be a szag, kutyus meg bekábult tőle :) megköszönném ha vki tudna a nevet. sárga zacsiba volt cseppes szer.
2013. szept. 26. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!