Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutya oltás miatt,...

A kiskutya oltás miatt, azután 3-4 nappal hányhat? Vagy más miatt van?

Figyelt kérdés
2013. szept. 22. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen oltás volt?


3-4 nappal utána már nem az oltástól hányt szerintem,ha előtte nem volt baja.Más miatt lehet,menjetek vissza.

2013. szept. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kombinált oltás volt. Remélem nem adott valaki neki vmit az utcáról a kerítésen keresztül. Mindent megeszik.
2013. szept. 22. 11:53
 3/5 anonim ***** válasza:
ha az oltással lett volna gond az már néhány óra után látható lett volna
2013. szept. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Miért vitted utcára?


Ha első kombi volt,akkor baromi felelőtlen vagy,még ki sem alakult a védettség,simán összeszedhet valamit.


Ha második kombi volt,akkor egy fokkal jobb a helyzet,de a védettség még így sem 100%-os mivel az oltást követő 10-14 nap múlva alakul ki a védettség.Így gyakorlatilag még összeszedhet bármit,bár kevesebb esély van rá.


Vigyétek vissza dokihoz,és reménykedj,hogy nem parvo.

A kutyáért meg te vagy a felelős,szóval neked kell ott lenned minden pillanatában és figyelni mit eszik fel,főleg amíg kicsi és nincsenek meg a szükséges oltásai.

2013. szept. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok,félre olvastam,hogy utcáRÓL,ez esetben gondolom séta nem történt,ami jó is.

Még ne is menjetek.


Viszont oltások nélkül,vagy az oltási program közepén,nem kellene felügyelet nélkül hagyni,mert bármit összeszedhet.

2013. szept. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!