Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Shetlandi juhászkutya lakásba,...

Shetlandi juhászkutya lakásba, így?

Figyelt kérdés

Napi 2.5 órát szeretnék majd vele mozogni, esetleg futni, de bringa mellett biztosan vinném.

A 2.5 órából 1.5, vagy egy kicsit több lenne agyi lefárasztás + intenzív mozgás.

Szeretném majd vele kipróbálni az agility, a dog dancing közül az egyiket.

Hétvégén járnánk kiállításokra, kirándulni, meg ilyenek.


Így jó lenne neki?


2013. szept. 23. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez eddig jónak tűnik, de mennyi időt lenne emellett egyedül bezárva a lakásban?
2013. szept. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Max. 8 órát, de még ez sem biztos, ha képes kijönni két kutyával (egy border collie, meg egy kistestű keverék), akkor semennyit.Akkor egy ismerősünk kertiében lehetne két kutyával.
2013. szept. 23. 14:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Jól hangzik. :-) Barátságos fajta, nem szokott problémájuk lenni más kutyákkal, főleg ha kiskora óta ismeri majd őket.
2013. szept. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hm, remek. :D

A két kutya gazdájával beszéltem, azt mondta, örülne neki, főleg, hogy lenne egy normálisabb teremtű játszótársa a 6 éves bordernek.

2013. szept. 23. 15:14
 5/5 anonim ***** válasza:

A sheltiek minden kutyával ki szoktak jönni, nem túl dominánsak és nagyon jó a taktikai érzékük a konfrontáció kerülésben. Nekem van itthon kettő szóval tudom miről beszélek :)

ha érdekel akkor tudok ajánlani jó kenneleket

2013. szept. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!