Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet állatorvosnál utólag...

Lehet állatorvosnál utólag fizetni?

Figyelt kérdés

Még sosem tettem ilyet, nem is tudom, hogy lehet-e vagy hogy egyáltalán hogy kell ezt "tálalni".

11 nap múlva kapok fizut, addig van kb. 800 Ft-om. Ma többször rázta a fejét a kutyám, és mindenképp állatorvoshoz akarom vinni. Kölcsön kérni próbáltam, de holnap egy max. 1500 Ft lenne kilátásban. Alapból nem vagyok csóró, tehát nem a semmiben él a kutya, csak sajnos most hibámon kívül alakult így, hogy csúszik a fizetésem, én meg nem számítottam erre és nincs semmi félretett pénzem.


2013. szept. 23. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Az állatorvossal kell megbeszélni.
2013. szept. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%

Ha olyan a dokid nyilván lehet.


Amúgy tanulság: a kutyára mindig legyen félre rakva.:)

2013. szept. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ismer,akkor lehet részletre is,de előre meg kell beszélni vele,akár telefonon.
2013. szept. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez orvostól függ. A miénknél lehet, mert rendes, ismerjük egymást és megbízunk egymásban. Többször volt már, hogy tartoztunk, mert nem volt nálunk annyi készpénz.
2013. szept. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A mi állatorvosunk sajnos elég jól ismer. Már többször előfordult, hogy utólag fizettem. De nem ám csak kis összegeket, hanem komoly műtéteket is. Most is tartozom neki 35 000 Ft.-al, a következő fizuból kapja meg.
2013. szept. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi is úgy álltunk,hogy semmi pénz nem volt nálunk a kutyám meg erős bélgyulladást kapott,minden nap menni kellett dokihoz,még infúzióra is kötötték,de az elején le tisztáztuk,hogy amint tudjuk visszük.A vég összeg 15 ezer ft volt.De mivel minden nap ott voltunk,apránként kifizettük végül a maradék 6 ezret anyum bevitte 2 hét múlva.De jó fejek voltak,nem sürgettek.Mindig felírták egy papírra,hogy mennyivel tartozunk.

Mondjuk mi 10 éve egy dokihoz járunk.

2013. szept. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A mienknél lehet, de mi már 10 éve járunk hozzá. Egyik évben a városban sétáltam a kutyuval, elvágta a lábát vmi a tóparton, rohantam ki hozzá a vérző ebbel, de pénz természetesen nem volt nálam, talán csak egy két ezer forint. Ellátta a sebet, kaptunk szurit, gyógyszert is, majd másnap reggel az volt az első, hogy bevittem neki a pénzt.
2013. szept. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!