Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért eszi a kutyám a füvet?

Miért eszi a kutyám a füvet?

Figyelt kérdés
2008. júl. 4. 08:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
mert sok ször kerül gyomràba,és ha füvet eszik,akkor a ször azzal együtt tàvozik majd belöle.ez normàlis
2008. júl. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
én úgy hallottam, hogy ég a gyomra.
2008. júl. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
A friss tavaszi füvet szeretik a kutyák, és egymástól is látják, megtanulják, hogy füvet kell enniük.Egyszerüen szeretik. Ha több rostra van szükségük, ha szomjasak ( nincs víz a közelben)vagy ha stresszes a kutya, akkor is eszik füvet, úgy mint mikor az emberek rágyújtanak egy cigarettára. A fű csillapítja a szájüregben és a torokban (garatban) is kialakult kellemetlenségeket. Ha a kutyák ki akarják üríteni gyomruk tartalmát, akkor is füvet esznek.
2008. júl. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Segíti a emésztésüket is, de ahoy elttem írták ha hányni akarnak, egészben nyelik leg a fűszálakat, és ettől kiürül a gyomruk...A macskákis ugyanezt teszik...
2008. júl. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Én is ugy hallottam hogy ég a gyomra.De csak kedvtelésböl is eheti.
2008. júl. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Mendus ***** válasza:
89%
Hello, igen én is azt hallottam, hogy ég a gyomruk bár azt is mondják sokan, hogy kiszagolják a fűszálakban lévő vitaminokat és azt tépdesik ki, megfigyelhető sokszor, hogy szagolgattja a füvet és nem izlik neki ...akkor tovább megy megint megszagol egy másik fűcsomót és azt már megeszi, mindazért mert az utóbbiban már érzett olyan anyagokat amiből kiszagolja a vitaminokat,rostokat.
2008. júl. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
85%
mert fáj a hasa vagy pedig ég.tehát semmi baja nem lessz a kutyádnak még ha visszaöklendezi még akkor sem
2008. júl. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Ilyenkor a kutyának ég a gyomra. ezt így szokták mondani.esznek egy kis füvet és pár óra(vagy egy kis idő múlva) az távozik is belőle. nem kell félni ez teljesen normális;)
2008. júl. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
az nem tűnt még fel, hogy milyen fehér a kutyák foga, ahhoz képest, hogy nem mossák?? a fűtől!
2008. júl. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert ég a gyomruk!!
2008. nov. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!