Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanitás utáni problémák?...

Ivartalanitás utáni problémák? Vagy esetleg valami más?

Figyelt kérdés
A szuka kutyusom ivartalanitva lett, de tegnap mégis vércseppeket potyogtatott. Nagyon meglepődtem, mert már kb. 9 hónapja ivartalan. Jobban megnéztem és tényleg a pérájából jön a vér, teljesen úgy, mintha ivarzana. A kedvével, viselkedésével semmi probléma, olyan mint mindig. Egyenlőre a pérája nem tűnik duzzadtnak, vagy ha igen, akkor elég minimálisan. Értetlenül állok a dolog előtt. A dokival beszéltem, ő sem érti a dolgot, mert állitása szerint mindent kipakolt belőle, meg én igy is kérte az ivartalanitást. De mi van, ha műtéti hibaként mégis benne maradt egy kis petefészek darab? Vagy mi más oka lehet ennek a dolognak?
2013. szept. 24. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos nem találtam egy anyagot sem a neten erről a jelenségről.Viszont találtam egy szakrendelőt,amit szerintem érdemes lenne felhívnod és megkérdezned,hogy mi lehet az ok.

ProVet Állatorvosi Szakrendelő Budapest II., Csévi u. 1.

+36-1-3941006

+36-70-9451040

Lehet,hogy be fogják hívni a kutyust.

Sajnos többet nem tudok segíteni.

2013. szept. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Akiteki ***** válasza:
38%
A Csévi utcában ugyanolyan sima rendelő van, mint bárhol máshol. Aki szaporodásbiológiában jártas, az egyedül Dr. Szász Ferenc. A többieket ő tanítja.
2013. szept. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
első körben egy ultrahang sokat segitene, még most amig a vérzés tart.
2013. szept. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Imola Ágnes ***** válasza:
Nem lehet hüvelydaganat? Nálunk a menhelyen volt egyszer egy ilyen eset, ugyan ezekkel a tünetekkel, de nem volt köze a sterilizáláshoz.
2013. szept. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Akiteki ***** válasza:
Nem hiszem, hogy egy alig fél éve ivartalanított szukánál nem vették volna észre egy hüvelydaganat jeleit.
2013. szept. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ezt a hüvelydaganatot az orvos is emlegette, mint lehetőség. De valahogy nem tudom elképzelni.

Egyéb tünetei nem voltak? Kedvén nem látszott semmi? Csak ő is olyan volt mintha ivarzana?

2013. szept. 25. 15:12
 7/8 anonim ***** válasza:
mondom, hogy vidd el ultrahangra, mert ha valami benne maradt, akkor az a tüzelés idejére megduzzad, és igy látható. Ellenkező esetben nyugalmi állapotban van.
2013. szept. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Imola Ágnes ***** válasza:
A menhelyen lévő kutya ugyan úgy viselkedett, nem is volt megduzzadva...egyszerűen csak vérzett. Szerintem vizsgáltasd meg alaposan.
2013. szept. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!