Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaptam menhelyről egy kutyát...

Kaptam menhelyről egy kutyát (10 hónapos körül lehet) hogyan tanítsam meg neki, a lábhoz parancsot, akkor csinálja csak meg ha tudja, hogy kap érte jutalomfalatot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. szept. 24. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek szerint tanítani már nem kell neki, az engedelmességgel vannak gondjaid. Olvass utána a kutyanevelésnek, falkavezérségnek alaposan, vagy még jobb, ha elviszed egy olyan kutyasuliba, ahol segítenek eligazodni ebben a témában is.
2013. szept. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jutalom falattal gyakorolj vele, idővel hozzá köti a lábhoz parancsot a juti falathoz, és falatka nélkül is meg fogja csinálni. Ehhez idő és türelem kell. Vidd el kutya suliba mindenképpen, ott sok hasznos tanácsot kapsz majd.

Nagyon jó dolog, hogy menhelyes kutyid van, de hogy érted, hogy kaptad? Nem te választottad őt?

2013. szept. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szülinapomra kértem kutyát és őt hozták nekem. Tudom, hogy sokan utálják a fekete szinűeket ezért csak annyit mondtam fekete legyen, kora mindegy.
2013. szept. 24. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!