Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak hogy többé ne...

Mit csináljak hogy többé ne tegye?

Figyelt kérdés
8 hónapos kutyánk-keverék nem véreb valahonnan szerzett egy csirkét,már csak azt vettem észre hogy falatozik belőle a kertben.Sajnos a kerítésünk nincs teljesen kész,ki tud jutni.Eddig csak akkor volt megkötve ha elmentünk itthonról,általában mindig szabadon van-volt.Nagyon megszidtam (rá is csaptam) helyére parancsoltam,tudja hogy rosszat tett!Mit csináljak,félek hogy esetleg újra megteszi!!
2013. szept. 24. 16:05
 1/3 sereg123 válasza:
próbáld meg ki deríteni hogy honnan hozta a csirkét és csak büntesd meg amikkor meg indul és már azt is tudni fogja hogy a közelébe se menyen (vagy akár az is meg történhet hogy a csirke kóborolt el hozzátok, erre is volt már a mi kutyánknál is példa)
2013. szept. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem hinném h a kutya verésével kéne megoldani a kerítésetek hiányosságát.
2013. szept. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hello,nem megvertem hanem rá csaptam!!

Hidd el ha anyagilag megtehetném már rég kész lenne a kerítésünk.

2013. szept. 24. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!